Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na XXX niedzielę roku 27.10.2013 r.

1. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas II na spotkanie do salki katechetycznej w poniedziałek o godz. 17.00.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

3. Zapraszamy w środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na ostatni Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

4. Zapraszamy wszystkich chętnych, a zwłaszcza naszą młodzież na czuwanie modlitewne w czwartek 31 października o godz. 20.00. Chcemy aby ta modlitwa była zadośćuczynieniem za grzech popełnione w tę noc.

5. W czwartek Uroczystość Wszystkich Świętych, msze św. na nowym cmentarzu o godz. 11.00. W naszej świątyni po sumie odmówimy Anioł Pański i w procesji udamy się do kościoła Ducha Świętego i dalej na cmentarz gdzie około godz. 13.00 Uroczysta Msza święta za zmarłych. Nie będzie Mszy św. w kościele o godz. 12.30. Dzisiaj można jeszcze wziąć karty wypominkowe.

6. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, 2 listopada, Msza św. o godz. 07.00. o 10.00 i o 18.00 z procesją modlitewną w kościele. Polecajmy w modlitwie zmarłych kapłanów ks. Abp Kazimierza Majdańskiego, ks. Abp Mariana Przykuckiego, ks. Abp Zygmunta Kamińskiego, ks. Edmunda Malicha. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych od 02.11. codziennie o godz. 17.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX niedzielę roku 20.10.2013 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się Światowy Dzień Misyjny i Tydzień Misyjny. Zbiórka do puszek po każdej Mszy św.

2. Tydzień temu przeżywaliśmy XIII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ DIALOGU", przeprowadzono zbiórkę na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia"; zebrano 3050,20 zł.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana również do młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

4. PIELGRZYMKA DO RZYMU na Kanonizację bł. Jana Pawła II dn. 25.04 - 2.05 2014r. Program w gablotkach. Wstępne zapisy do końca miesiąca. Koszt całkowity ok. 2330zł. i 80 EU.

5. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas I Gimnazjum na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas III Gimnazjum na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 w salce.

6. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 13.10.2013 r.

1. Dzisiaj XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ DIALOGU". Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia", jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin. W środę 16 X, 35 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, dzisiaj w niedzielę wyjątkowo Różaniec połączony z procesją Fatimską o godz. 17.00.

3. Tydzień temu przeżywaliśmy solidarność ofiarami wojny w Syrii poprzez modlitwę i pomoc materialną,. Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek, zebrano 1617,10 zł.

4. We wtorek, 15 października, będziemy obchodzić X Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

7. W piątek święto św. Łukasza, Ewangelisty - imieniny ks. Łukasza Krasuli. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 6.10.2013 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W dzisiejszą niedzielę Kościół w Polsce pragnie okazać konkretny znak solidarności z ofiarami wojny w Syrii poprzez modlitwę i pomoc materialną, dzisiaj po każdej Mszy św. Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek.
Dzisiaj o godz. 12. 00 Regionalne Spotkanie Kółek Różańcowych Dzieci w naszej parafii. Zapraszamy dzieci z podwórkowych, parafialnych, szkolnych Kół Różańcowych wraz z duszpasterzami, katechetami i rodzicami. Spotkanie będzie transmitowane przez Radio Maryja. Program jest następujący:
Godz. 12.00 o. Piotr (Radio Maryja) Integracja Wspólnoty.
Godz. 12.15 modlitwa różańcowa prowadzona przez Madzię Buczek
Godz. 12.30 Msza Święta
Godz. 13.30 poczęstunek

3. W poniedziałek wyjątkowo Różaniec o godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Adam Staszczak, proboszcz parafii św. Józefa. Po Mszy św. Litania do Matki Bożej i procesja wewnątrz kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału w święcie parafii.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F