Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na Święto Świętej Rodziny 29.12.2013 r.

1. W poniedziałek 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 36 rocz. śm.

2. We wtorek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

3. We w środę NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedziele.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić o powołania kapłańskie. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Adwentu 15.12.2013 r.

1. Spowiedź święta w poniedziałek 23.12. spowiedź od godz. 6.30 wieczorem od godz.1700. we wtorek 24.12 spowiedź od godz. 6.30 do 13.00.

2. We wtorek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA dla dzieci o godz. 21.00 i o godz. 22.30 i 24.00. W środę Uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, nie będzie Mszy św. o godz. 8.00, pozostałe jak w niedzielę.

3. W czwartek Drugi dzień świąt, święto św. Szczepana. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog US. Msze św. jak w niedziele.

4. Za tydzień Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – święto Świętej Rodziny.

5. Pragnę w imieniu własnym jak i Parafialnego Zespołu Caritas podziękować tym wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci. A także Zespołowi Caritas za zaangażowanie w charytatywną służbę dzieciom i potrzebującym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II! niedzielę Adwentu 15.12.2013 r.

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Dla dzieci w tym tygodniu w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Dzisiaj w III Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. dr Krzysztof Łuszczek. Błogosławiony Jan Paweł II do Polaków, temat na każmy dzień, w niedzielę RODZINA, w poniedziałek PRACA, we wtorek WIARA. Msze św. w czasie rekolekcji w poniedziałek i wtorek o godz. 09.00 i 18.00.

3. W poniedziałek w ramach rekolekcji o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego.

4. W środę ks. Gracjan obchodzi imieniny, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. pamiętajmy o solenizancie w modlitwach osobistych.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie rodziców ministrantów, a w sobotę zapraszamy ministrantów i ich rodziców na spotkanie opłatkowe o godz. 19.30.

6. Dzisiaj o godz. 13.30 na Rynku Staromiejskim odbędzie się plenerowy koncert charytatywny pt. "Podziel się Wigilią-Kolęda Pod Szczęśliwą gwiazdą 2013" program wywieszony jest w gablotce, serdecznie zapraszamy. Na rynku Harcerze uroczyście wręczą światełko Betlejemskie władzą miasta i wszystkim ludziom dobrej woli.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Adwentu 8.12.2013 r.

1. ADWENT - to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. Dzisiaj II Niedzielę Adwentu przeżywamy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 11.00 na zakończenie Mszy św. będzie można przyjąć cudowny medalik Matki Bożej Niepokalanej. Poświęcenie medalików dla dzieci o godz. 12.30. W poniedziałek dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 będzie odprawiona z Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP.

3. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek po Mszy św.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. W czwartek uroczysta Msza św. pontyfikalna pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi z okazji wizytacji kanonicznej, serdecznie zapraszamy wszystkich parafian o godz. 17.30.

6. Za tydzień w III Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. dr Krzysztof Łuszczek. Błogosławiony Jan Paweł II do Polaków, temat na każmy dzień, w niedzielę RODZINA, w poniedziałek PRACA, we wtorek WIARA. Módlmy się o to, aby jak najwięcej osób skorzystało z Rekolekcji świętych.

7. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F