Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 kwietnia 2019 r, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy,

Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę roku 21.07.2013 r.

1. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

3. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej wieczornej.

4. Organizowane są rozgrywki piłkarskie dla chłopców tzw. Dzikich drużyn. Informację w gablotce parafialnej.

5. W czwartek wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, poświęcenie pojazdów po Mszy św. wieczornej wokół kościoła. Akcja św. Krzysztof 2013 "Z wiarą niesiemy Chrystusa światu", podziękuj Bogu za bezpieczne przejechane kilometry ofiaruj 1 gr za 1 km na misyjne pojazdy, Komisja Episkopatu Polski ds. Misji MIVA Polska - środki transportu dla misjonarzy. Ofiarę na ten cel można złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła lub przy samochodzie.

6. Msza Święta w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 na intencję kolejarzy i ich rodzin.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę roku 07.07.2013 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek organizowana przez Parafię na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

3. W sobotę 29.06. Caritas zorganizował wycieczkę do Smętowic dla dzieci naszej parafii.

4. W ubiegłym tygodniu w naszej parafii odbyły się półkolonie , brało w nich udział ok. 40 dzieci. Nasi ofiarodawcy: Piekarnia MICHAEL , piekarnia Skrzypczak, Mały Młyn, Zakłady mięsne OZIMEK. Pan Zbigniew Ledwa. Ofiarodawcom, dzięki którym półkolonie mogły się odbyć, wszystkim mówimy Bóg zapłać.

5. W 70. rocznicę krwawej niedzieli na Wołyniu (11. lipca 1943 r.), w hołdzie pamięci ofiar tej zbrodni, Ksiądz Arcybiskup Metropolita przychyla się do inicjatywy Księdza Kardynała Kazimierza Nycza, aby w najbliższy czwartek, 11. lipca 2013 r., o godz. 12:00, na 5 minut rozległy się dzwony wszystkich kościołów naszej Archidiecezji, jako wezwanie do prywatnej modlitwy w intencji ofiar ludobójstwa Wołyńskiego.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XIII niedzielę roku 30.06.2013 r.

1. Zbiórka do puszek z ubiegłej niedzieli przeznaczona na Caritas wyniosła 1177,60 zł. Zbiórka na operacje dla pani Joanny Kapeji wyniosła 3087,93 zł. Za tydzień zbiórka do puszek organizowana przez Caritas na półkolonie dla dzieci z naszej parafii.

2. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się 01.07. W PONIEDZIAŁEK, zapisy dzieci w salce katechetycznej przy kościele od godz. 10.00.

3. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17-18 będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. January Żelawski. W sposób szczególny zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, od godz. 17.00 okazja do spowiedzi. O 18.30 Litania do Serca Jezusowego. W sobotę Msza św. wieczorna o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek tylko chorzy ks. Prałata i ks. Proboszcza.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XII niedzielę roku 23.06.2013 r.

1. Odpust w parafii św. Józefa ku czci św. Jana Chrzciciela w jutro wieczorem. O godz. 18.00 litania do św. Jana Chrzciciela, a o godz. 18.30 rozpocznie się Msza św. odpustowa.

2. Dzisiaj po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek organizowana przez Caritas Archidiecezji na kolonie dla dzieci ze środowisk ubogich, zagrożonych patologią oraz zamieszkałych w najuboższych rejonach naszej archidiecezji.

3. We wtorek 25.06. o godz. 20.00 zapraszamy na Mszę św. bez prądu.

4. Msza Święta w przyszłą niedzielę o 11.00 na intencję kolejarzy i ich rodzin.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. W czwartek zapraszamy wszystkich uczestników kursu przedmałżeńskiego na nauki o godz. 19.00

6. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się w poniedziałek 01.07. zapisy dzieci w biurze parafialnym w godzinach urzędowania do końca miesiąca.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F