Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 21 maja 2019 r, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora

Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę roku 22.09.2013 r.

1. Dzisiaj w ramach duchowej jedności z ogólnopolską pielgrzymką małżeństw na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich małżonków na Msze Świętą o godz. 11.00 w czasie której będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. Zapraszamy dzisiaj dzieci i ich rodziców na spotkanie inaugurujące proces bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się za tydzień po Mszy Świętej o godz.12.30.

3. Tydzień temu była zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US, zebrano 655 zł.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV niedzielę roku 15.09.2013 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US.

2. Rozpoczynający się dziś tydzień chcemy przeżywać we wspólnocie Kościoła jako "Tydzień wychowania". W tym roku odbywa się on pod hasłem Wychowujemy do wartości. Aby budowali życie na Skale. Wszystkich was prosimy o modlitwę, a także o świadomość tego, iż wszyscy jesteśmy wychowawcami - świadkami Ewangelii.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. SPOTKANIA FORMACYJNE LITURGICZNEJ SŁUZBY OŁTARZA zapraszamy lektorów kandydatów i ministrantów w sobotę o godz. 9.00;

5. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną i nabożeństwo do Ducha Świętego. Jest to propozycja kierowana również dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy was i waszych rodziców - abyśmy wszyscy mogli doświadczyć działania i żywej obecności Boga pośród nas.

6. Zapraszamy dzieci i ich rodziców na spotkanie inaugurujące proces bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się w Niedziele 29.09.2013 po Mszy Świętej o godz.12.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę roku 8.09.2013 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o. Leszka Misjonarza Oblatów Maryi Niepokalanej, który będzie po Mszy św. rozprowadzał kalendarze misyjne.

2. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Dzisiaj zapraszamy dzieci z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

3. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek 09.09.2012 po wieczornej Mszy św. na plebanie.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

5. Zapraszamy ministrantów i lektorów na spotkania formacyjne. Kandydaci i ministranci Sobota godz. 10.00. Lektorzy swoja zbiórkę mają w czwartek o godz. 17.00.

6. Wszystkich którzy zapisali się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę zapraszamy na spotkanie w najbliższą środę o ok. godz. 19.00

7. W piątek 13 września po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę roku 1.09.2013 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Dzisiaj o godz. 12.30. w naszym kościele. Polski Związek Działkowców, Okręgowy Zarząd w Szczecinie zaprasza wszystkich działkowców na Uroczystą Mszę św.

3. Od piątku do niedzieli, 6-8 września, w Katedrze w Szczecinie odbędą się rekolekcje uzdrowienia, prowadzone przez ks. Antonello Cadeddu z Brazylii, jednego z założycieli wspólnoty Przymierze Miłosierdzia. Udział w rekolekcjach jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszych zapisów. Program rekolekcji oraz informacje o zapisach są umieszczone na plakacie.

4. Dzisiaj Msza święta o godz. 11.00 w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy.

5. W poniedziałek 03.09, na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Msza św. dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli o godz. 08. 00 rano.

6. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne w poniedziałek 09.09.2012 po wieczornej Mszy św. na plebanie.

7. Organizujemy pielgrzymkę do CZĘSTOCHOWY w dniach od 26-29.09.2013. Na trasie pielgrzymki odwiedzimy Toruń (zwiedzania miasta, Radia Maryja, i nocleg), następnego dnia sanktuarium w Leśniowie i Częstochowa.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F