Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 21 sierpnia 2019 r, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty

Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę roku 2.02.2014 r.

1. Dzisiaj w pierwszą niedzielę miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

2. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego, obchodzimy w całym Kościele Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Poświęcenie gromnic w czasie każdej Mszy św. Dzisiaj zbiórka do puszek na wsparcie zakonów klauzurowych.

3. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy, aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

6. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas I na spotkanie do salki katechetycznej w czwartek o godz. 17.00. Klasy II w poniedziałek o godz. 17.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III niedzielę roku 26.01.2014 r.


1. Dzisiaj o godz. 18.00 w Cerkwi Prawosławnej odbędzie się IV Koncert Kolęd WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy do udziału w sympozjum naukowym: Bł. Jan Paweł II - Pamięć i wdzięczność na Pomorzu Zachodnim, które odbędzie się w poniedziałek, 27 stycznia br., na Wydziale Teologicznym US, przy ul. Papieża Pawła VI 2, od 9.00 do 13.30. Szczegółowy program został zamieszczony w gablocie parafialnej. Po sympozjum zapraszamy do uczestnictwa w Uroczystej Mszy Świętej pod przewodnictwem Księdza Kardynała Stanisława Dziwisza, która odbędzie się w Bazylice św. Jana Chrzciciela, przy ul. Bogurodzicy, o godz. 15.00.

3. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. Wszystkich tych którzy w czasie kolędy nie byli w domu, czy też z innych powodów nie odbyła się kolęda, a chcieliby przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem, zapraszamy do zakrystii dzisiaj, aby podać adres zamieszkania. Kolęda uzupełniająca odbędzie się dzisiaj od godz. 14.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę roku 20.01.2014 r.

1. Od 18-25 stycznia przeżywamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg:
- W niedzielę 19.01., o godz. 09.30 Msza św. w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną, a o koło godz. 11.00 zapraszamy na nabożeństwo "Jordanu", czyli poświęcenia wody, które odbędzie się przy
cerkwi nad Iną. Prosimy zabrać ze sobą naczynia na poświęconą wodę.
- W piątek 24.01 o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ekumeniczne również Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną.
- 26.01.2014 r. o godz. 18.00 w Cerkwi Prawosławnej odbędzie się IV Koncert Kolęd WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. W dzisiejszą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia - Pomoc Kościołowi w Potrzebie ("Kirche In Not").

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego.

4. Wszystkich tych którzy w czasie kolędy nie byli w domu, czy też z innych powodów nie odbyła się kolęda, a chcieliby przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem, zapraszamy do zakrystii lub biura parafialnego, aby podać adres zamieszkania. Kolęda uzupełniająca odbędzie się w niedzielę 26.01.od godz. 15.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 12.01.2014 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. W sobotę 18 stycznia o godz. 13.00 odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi z udziałem Władz miasta i powiatu oraz Wojska Polskiego. Po Mszy św. nastąpi poświęcenie tablicy upamiętniającej katastrofę lotniczą pod Smoleńskiej. Do modlitwy w intencji zmarłych oraz udziału w poświęceniu tablicy serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta.

3. W piątek w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu. W sobotę od 18-25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg:
- W niedzielę 19.01., o godz. 09.30 Msza św. w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną, a o koło godz. 11.00 zapraszamy na nabożeństwo "Jordanu", czyli poświęcenia wody, które odbędzie się przy cerkwi nad Iną. Prosimy zabrać ze sobą naczynia na poświęconą wodę.
W piątek 24.01 o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ekumeniczne również Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną.

4. W trzecią niedzielę stycznia tj. 19.01.2014 r. na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia - Pomoc Kościołowi w Potrzebie ("Kirche In Not").

5. Za tydzień 19.01 ks. proboszcz Henryk Marczak będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną na godz. 12.30.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F