Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na VI Niedzielę Wielkanocną 25.05.2014 r.

1. Dzisiaj witamy w naszej wspólnocie Alumnów Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Przeżywana przez nas niedziela jest dniem powołaniowym. Klerycy podzielą się z nami refleksją o darze powołania kapłańskiego. Po każdej Mszy św. przy wyjściu będą zbierać ofiary na utrzymanie seminarium. Wesprzyjmy to dzieło swoją ofiarą.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe dzisiaj wyjątkowo o godz. 16.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

3. Dzisiaj o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. Dziękczynną za Kanonizację św. Jana Pawła II, pod przewodnictwem wikariusza biskupiego dla miasta Stargardu ks. prał. Zygmunta Zawitkowskiego. Po Mszy św. koncert pod przewodnictwem pana Zbigniewa Małkowicza z Poznania oraz 10 chórów wprowadzi nas w wielkie przeżycie dziękczynienia. Patronem Honorowym tego wydarzenia jest ks. Abp Andrzej Dzięga.

4. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.

5. W sobotę o godz. 16.00, na zakończenie miesiąca maja zapraszamy do naszego kościoła na piękny koncert pieśni maryjnych, śpiewanych przez chóry ze Stargardu i Szczecina.

6. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od czwartku Nowenna do Ducha Świętego przed Zesłaniem Ducha Świętego połączona z Nabożeństwem majowym.


 Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkanocną 18.05.2014 r.

1. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

2. Zapraszamy uczniów klas I gimnazjum na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce parafialnej.

3. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w sobotę 24.05.2014 r. na Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka. Msza św. o godz. 12.00 w naszym kościele.

6. W niedzielę 25.05.2014 r. o godz. 17.00 zapraszamy na Mszę św. Dziękczynną za Kanonizację św. Jana Pawła II, pod przewodnictwem wikariusza biskupiego dla miasta Stargardu ks. prał. Zygmunta Zawitkowskiego. Po Mszy św. koncert dziękczynny. Serdecznie zapraszamy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Wielkanocną 11.05.2014 r.

1. Dzisiaj o godz. 11.00 w naszym kościele odbędzie się Uroczystość I Komunii świętej.

2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 18.30. Nabożeństwo majowe w niedzielę o godz. 17.30. Przez cały maj, zapraszamy na modlitwę Apelu Jasnogórskiego, przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00.

3. Zapraszamy uczniów klas II gimnazjum na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce parafialnej.

4. We wtorek 13 maja rocznica Objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

5. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo uzdrowienia duchowego do Szczecina w najbliższy czwartek o godz. 16.30 z parkingu przy Kolegiacie. Koszt 15 zł.

6. W najbliższą niedzielę, 18 maja o godz. 14.00 na Jasnych Błoniach odbędzie się Archidiecezjalne Dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II, połączone z tegorocznym Marszem dla Życia..


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 27.04.2014 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego pod hasłem „Święty Jan Paweł II – Apostoł Miłosierdzia”. Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek. Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 16.30.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

3. Rozpoczynamy miesiąc maj, zapraszamy na nabożeństwa majowe sprawowane przez po wieczornej Mszy świętej. Zapraszamy również na co dzienny Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej na zewnątrz o godz. 21.00

4. Odwiedziny chorych z komunią świętą wg następującego porządku: ks. Prałat odwiedzą chorych w piątek 2.05.2014 ks. Proboszcz i księża wikariusze w piątek i sobotę 09 i 10.05.2014. Proszę zwrócić uwagę na to że ks. Proboszcz, ks. Gracjan i ks. Łukasz ze względu na inne obowiązki wypełnią te posługę tydzień później.

5. Prezydent Miasta, Starosta Stargardzki i Dowódca Garnizonu zapraszają na uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja. O godz. 11.00 w Kolegiacie NMP Królowej Świata uroczysta Msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem wojskowej asysty honorowej. O godz. 12.30 na Rynku Staromiejskim odbędzie się druga część uroczystości rocznicowych.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F