Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 22 stycznia 2019 r, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 13.10.2013 r.

1. Dzisiaj XII Dzień Papieski "Jan Paweł II - PAPIEŻ DIALOGU". Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację "Dzieło Nowego Tysiąclecia", jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin. W środę 16 X, 35 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, dzisiaj w niedzielę wyjątkowo Różaniec połączony z procesją Fatimską o godz. 17.00.

3. Tydzień temu przeżywaliśmy solidarność ofiarami wojny w Syrii poprzez modlitwę i pomoc materialną,. Zespół Caritas przeprowadził zbiórkę do puszek, zebrano 1617,10 zł.

4. We wtorek, 15 października, będziemy obchodzić X Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

7. W piątek święto św. Łukasza, Ewangelisty - imieniny ks. Łukasza Krasuli. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. imieninową.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 6.10.2013 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W dzisiejszą niedzielę Kościół w Polsce pragnie okazać konkretny znak solidarności z ofiarami wojny w Syrii poprzez modlitwę i pomoc materialną, dzisiaj po każdej Mszy św. Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek.
Dzisiaj o godz. 12. 00 Regionalne Spotkanie Kółek Różańcowych Dzieci w naszej parafii. Zapraszamy dzieci z podwórkowych, parafialnych, szkolnych Kół Różańcowych wraz z duszpasterzami, katechetami i rodzicami. Spotkanie będzie transmitowane przez Radio Maryja. Program jest następujący:
Godz. 12.00 o. Piotr (Radio Maryja) Integracja Wspólnoty.
Godz. 12.15 modlitwa różańcowa prowadzona przez Madzię Buczek
Godz. 12.30 Msza Święta
Godz. 13.30 poczęstunek

3. W poniedziałek wyjątkowo Różaniec o godz. 17.30, o godz. 18.00 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Adam Staszczak, proboszcz parafii św. Józefa. Po Mszy św. Litania do Matki Bożej i procesja wewnątrz kościoła. Serdecznie zapraszamy do udziału w święcie parafii.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 29.09.2013 r.

1. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

2. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. kan. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić prosząc Chrystusa Kapłana o świętość kapłanów, przygotowujących się do kapłaństwa i o powołania. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej. W przyszłą niedzielę o godz. 12. 00 Regionalne Spotkanie Kółek Różańcowych Dzieci w naszej parafii. Zapraszamy dzieci z podwórkowych, parafialnych, szkolnych Kół Różańcowych wraz z duszpasterzami, katechetami i rodzicami. Spotkanie będzie transmitowane przez Radio Maryja. Program jest następujący:
Godz. 12.00 o. Piotr (Radio Maryja) Integracja Wspólnoty.
Godz. 12.15 modlitwa różańcowa prowadzona przez Madzię Buczek
Godz. 12.30 Msza Święta
Godz. 13.30 poczęstunek
Przyjadą dzieci ze Szczecina, z Choszczna i parafii Stargardzkich, dlatego zwracam się z prośbą do parafian o upieczenie ciasta. Chętnych zapraszam po Mszy św. do zakrystii aby potwierdzili chęć upieczenia ciasta. Zapraszamy Żywy Różaniec wyjątkowo na Mszę św. o godz. 12.30. W czasie Mszy św. będzie poświęcenie Różańców.

3. W poniedziałek 7. października o godz. 18.00 Msza święta Odpustowa, wspomnienie NMP Różańcowej. Mszy św. będzie przewodniczyć ks. Adam Staszczak, proboszcz parafii św. Józefa.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXV niedzielę roku 22.09.2013 r.

1. Dzisiaj w ramach duchowej jedności z ogólnopolską pielgrzymką małżeństw na Jasną Górę. Zapraszamy wszystkich małżonków na Msze Świętą o godz. 11.00 w czasie której będzie możliwość odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. Zapraszamy dzisiaj dzieci i ich rodziców na spotkanie inaugurujące proces bezpośredniego przygotowania do I Komunii Świętej. Spotkanie to odbędzie się za tydzień po Mszy Świętej o godz.12.30.

3. Tydzień temu była zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny US, zebrano 655 zł.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F