Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 19 lutego 2019 r, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Chrztu Pańskiego 12.01.2014 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. W sobotę 18 stycznia o godz. 13.00 odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem ks. Abp Andrzeja Dzięgi z udziałem Władz miasta i powiatu oraz Wojska Polskiego. Po Mszy św. nastąpi poświęcenie tablicy upamiętniającej katastrofę lotniczą pod Smoleńskiej. Do modlitwy w intencji zmarłych oraz udziału w poświęceniu tablicy serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta.

3. W piątek w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu. W sobotę od 18-25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg:
- W niedzielę 19.01., o godz. 09.30 Msza św. w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną, a o koło godz. 11.00 zapraszamy na nabożeństwo "Jordanu", czyli poświęcenia wody, które odbędzie się przy cerkwi nad Iną. Prosimy zabrać ze sobą naczynia na poświęconą wodę.
W piątek 24.01 o godz. 18.00 zapraszamy na nabożeństwo ekumeniczne również Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną.

4. W trzecią niedzielę stycznia tj. 19.01.2014 r. na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia - Pomoc Kościołowi w Potrzebie ("Kirche In Not").

5. Za tydzień 19.01 ks. proboszcz Henryk Marczak będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. dziękczynną na godz. 12.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę w oktawie Bożego Narodzenia 05.01.2014 r.

1. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta.

3. W tym tygodniu wspominamy: W poniedziałek uroczystość Objawienia Pańskiego.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół w tym tygodniu na ten cel złożono 2800 zł.

5. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Janina Wiśniewska + Piotr Miecznik + Bożena Gałązka + Zbigniew Wawrzyniak + Leon Mizera. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...


 Ogłoszenia duszpasterskie na Święto Świętej Rodziny 29.12.2013 r.

1. W poniedziałek 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 36 rocz. śm.

2. We wtorek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

3. We w środę NOWY ROK - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedziele.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić o powołania kapłańskie. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu do 21.00, zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.

5. W tym tygodniu I piątek miesiąca, odwiedziny chorych z komunią św. w piątek i w sobotę według stałego porządku.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Adwentu 15.12.2013 r.

1. Spowiedź święta w poniedziałek 23.12. spowiedź od godz. 6.30 wieczorem od godz.1700. we wtorek 24.12 spowiedź od godz. 6.30 do 13.00.

2. We wtorek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA dla dzieci o godz. 21.00 i o godz. 22.30 i 24.00. W środę Uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, nie będzie Mszy św. o godz. 8.00, pozostałe jak w niedzielę.

3. W czwartek Drugi dzień świąt, święto św. Szczepana. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog US. Msze św. jak w niedziele.

4. Za tydzień Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego – święto Świętej Rodziny.

5. Pragnę w imieniu własnym jak i Parafialnego Zespołu Caritas podziękować tym wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci. A także Zespołowi Caritas za zaangażowanie w charytatywną służbę dzieciom i potrzebującym.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F