Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 kwietnia 2019 r, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy,

Ogłoszenia duszpasterskie na XXVIII niedzielę roku 12.10.2014 r.

1. Dzisiaj XII Dzień Papieski „Jan Paweł II – Świętymi bądźcie” Po Mszy św. będzie przeprowadzona zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jest to fundusz stypendialny dla młodzieży utalentowanej, pochodzącej z niezamożnych rodzin.
W czwartek 16 X, 36 rocznica wyboru Ojca Świętego Jana Pawła II.

2. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w poniedziałek w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę Różaniec o godz. 17.30.

3. Młodzież klas II gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w czwartek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

4. Zapraszamy rodziców dzieci komunijnych na spotkanie które odbędzie się za tydzień po Mszy Świętej o godz.12.30. Poświęcenie różańców 20.10. w poniedziałek na różańcu dla dzieci o godz. 17.00.

5. W środę 15 października, będziemy obchodzić XI Dzień Dziecka Utraconego. W związku z tym zapraszamy wszystkich przeżywających żałobę po stracie dziecka na wspólne nabożeństwo różańcowe o godz. 18.30.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 5.10.2014 r.

1. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe wg następującego porządku:

Dorośli: w niedziele godz. 17.30; w tygodniu godz. 18.30
Dzieci: poniedziałki, środy i piątki godz. 17.00
Młodzież: wybiera czas modlitwy z pośród ww. godz. nabożeństw.

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.00 w kaplicy MB Różańcowej spotkanie wspólnoty Żywego Różańca.

2. We wtorek 07. października o godz. 18.00 Msza Święta odpustowa (wspomnienie NMP Różańcowej), której przewodniczyć będzie ks. dr Marek Eliasz proboszcz parafii
św. Maksymiliana Marii Kolbego w Krąpielu.

3. Młodzież klas I gimnazjum, zapraszamy na spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania w czwartek o godz. 17.00 do salki przy kościele.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy XIV Dzień Papieski pod hasłem: "Świętymi bądźcie". Po Mszach świętych zbierane będą ofiary do puszek na fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną młodzież pochodzącą z niezamożnych rodzin .

5. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić 10 – lecie odbudowy i poświęcenia kościoła filialnego w Strachocinie . Uroczystości jubileuszowe rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 14.00 w kościele w Strachocinie, pod przewodnictwem ks. prał. Henryka Ozgi.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI niedzielę roku 28.09.2014 r.

1. Dzisiaj zakończenie Misji Świętych. Bogu dziękujemy za wszelkie łaski jakie otrzymaliśmy w tym szczególnym czasie. Pragniemy podziękować Ojcom Oblatom Maryi Niepokalanej, o. Robertowi i o. Marcinowi za trud posługi w naszej Wspólnocie Parafialnej. Dzisiejsza taca jest wyrazem naszej wdzięczności Ojcom Misjonarzom za posługę w naszej parafii.

2. W czwartek 02.10. o godz. 18.00 w naszej wspólnocie wielka uroczystość – święcenia kapłańskie. Ks. dk. Tomasz Brzuzy przyjmie z rąk ks. Abp Andrzeja Dzięgi święcenia kapłańskie. Na to wspólne świętowanie zapraszam całą wspólnotę parafialną.

3. Październik miesiąc poświęcony modlitwie Różańcowej, zapraszamy dzieci w środę i piątek o godz. 17.00. Dorosłych i młodzież zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30, w niedzielę o godz. 17.30.

4. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek będzie spowiadał penitencjarz naszej kolegiaty ks. kan. January Żelawski. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. W piątek Chorych zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 w południe, o 17.00 Różaniec dla dzieci, a o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca NSPJ od Straży Honorowej. Po Mszy św. Różaniec dla dorosłych połączony z Nabożeństwem. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XXII niedzielę roku 31.08.2014 r.

1. POŚWIĘCENIE TORNISTRÓW Za tydzień zapraszamy dzieci z tornistrami na Mszę Świętą o godz. 12.30.

2. W poniedziałek 01.09.2014r. o godz. 17.00 w Kolegiacie odbędzie się Msza św. w int. tych którzy w czasie II wojny światowej walczyli i za tych którzy polegli w obronie Ojczyzny z prośbą o pokój w Polsce i na całym świecie. Zapraszamy na tą Mszę św. również dzieci i młodzież z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.

3. Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 6 września br., odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa do Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, które przeżywa Rok Serca Jezusowego. Więcej informacji w gablotce.

4. W dniach od 21-28.09.2014 r. będziemy przeżywać Misje Święte prowadzone przez Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej. W niedzielę 07.09.2014r. przybędą Ojcowie aby przedstawić plan Misji jak również będzie można nabyć kalendarze.

5. Za tydzień Msza święta o godz. 11.00 w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy.

6. Spotkanie katechetyczne, zapraszam wszystkich katechetów na spotkanie katechetyczne we wtorek 02.09.2014 po wieczornej Mszy św. na plebanie.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F