Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na XX niedzielę roku 16.08.2015 r.

1. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo.

2. Dożynki Archidiecezjalne – Zapraszamy wszystkich do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 30 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 14.00, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 15.00. Organizujemy w tym roku wyjazd autokarem, chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w biurze.

3. ODPUST PARAFIALNY – W sobotę 22.08 będziemy obchodzić wspomn. Najśw. Maryi Panny Królowej. ODPUST PARAFIALNY pod przewodnictwem ks. dziekana Adama Staszczaka proboszcza parafii św. Józefa z udziałem kapłanów naszego dekanatu. Zapraszamy na uroczystą Msze św. Odpustową o godz. 18.00 W niedziele zapraszamy na festyn z okazji Odpustu.

4. Zapraszamy do udziału w XXIII Pielgrzymce do Myśliborza, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br., w tym dniu obchodzić będziemy sto dziesiątą rocznicę urodzin św. siostry Faustyny. Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi podczas Mszy Świętej o godz. 7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Zapisów można dokonać za pomocą strony internetowej www.mysliborska.pl lub osobiście w dniach 21 i 22 sierpnia w biurze Fundacji Małych Stópek przy ul. Tarczyńskiego 4/2 w Szczecinie.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. W piątek sprzątanie kościoła od godz. 10.00 – serdecznie zaprasza do wspólnego sprzątania kościoła, abyśmy godnie przygotowali świątynie na odpust parafialny.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XIX niedzielę roku 9.08.2015 r.

1. Dzisiaj taca przeznaczona jest na KUL i Wydział Teologiczny US.

2. Parafia NMP Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim zaprasza 15.08.2012r. na XXVII Pieszą Pielgrzymkę do Sanktuarium MB Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym w Szczecinie. Wymarsz o godz. 04.00 z Kolegiaty NMP Królowej Świata, zakończenie Mszą św. w Sanktuarium w Szczecinie o godz. 13.00.

3. Dożynki Archidiecezjalne – Zapraszamy wszystkich do udziału w Dożynkach Archidiecezjalnych, które odbędą się 30 sierpnia br. w Pyrzycach, w parafii pw. NMP Bolesnej, przy ul. Staromiejskiej 28. Prezentacja wieńców nastąpi o godz. 14.00, a Msza Święta rozpocznie się o godz. 15.00. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i wiosek, aby wspólnie dziękować Bogu za pracę rolników i chleb, który jest owocem pracy rąk ludzkich i Bożego błogosławieństwa. Organizujemy w tym roku wyjazd autokarem, chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub w biurze parafialnym.

4. Msze św. 15.08. w Uroczystość Wniebowzięcia NMP o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, i 18.00. W tym dniu na zakończenie każdej Mszy św. poświęcenie ziół leczniczych, kłosów zbóż, kwiatów, roślin zielonych.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XVII niedzielę roku 26.07.2015 r.

1. Będziemy w naszym mieście gościli dzieci z Ukrainy z terenów objętych wojną. Skierowano prośbę o wsparcie na te dzieci dlatego dzisiaj po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na ten cel.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

3. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej wieczornej.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00.

5. Parafialny Zespół Caritas zamierza otworzyć wypożyczalnie książek przy naszym sklepiku. W związku z tym uprzejmie prosimy parafian o dostarczenie książek, które mogłyby zasilić księgozbiór w bibliotece Caritasu.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę roku 19.07.2015 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na organizację „Dni w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej” w ramach Światowych Dni Młodzieży (przyjęcie młodzieży z zagranicy w dniach 20-25 lipca 2016 r.

2. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo.

3. W piątek o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca od Straży Honorowej. W przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy.

4. W sobotę wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, poświęcenie pojazdów po Mszy św. wieczornej wokół kościoła. Akcja św. Krzysztof 2015 „Niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Podziękuj Bogu za bezpieczne przejechane kilometry ofiaruj 1 gr za 1 km na misyjne środki transportu, Komisja Episkopatu Polski ds. Misji MIVA Polska. Ofiarę na ten cel można złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła lub przy samochodzie.

5. Parafialny Zespół Caritas zamierza otworzyć wypożyczalnie książek przy naszym sklepiku. Związku z tym uprzejmie prosimy parafian o dostarczenie książek, które mogłyby zasilić księgozbiór w bibliotece Caritasu.

6. Będziemy w naszym mieście gościli dzieci z Ukrainy z terenów objętych wojną. Skierowano prośbę o wsparcie na te dzieci dlatego za tydzień będzie zbiórka do puszek na ten cel.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F