Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.Taras widokowy na wieży koscioła Mariackiego

Taras widokowy na wieży koscioła Mariackiego


Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 16.00 na taras widokowy na wieży naszego kościoła.
Przepiękne widoki na całe miasto i okolice, a nawet przy dobrej pogodzie można zobaczyć wieżowce Szczecina.
Cena biletu na taras widokowy wynosi 3 zł normalny, a dla młodzieży 1,50 zł, natomiast dla zwiedzających świątynię 1,50 zł.
Można także skorzystać z przejażdżki dorożką, podziwiając zabytki Stargardu. Kontakt z przewodnikiem pod numerem (+48)504915219.
Serdecznie zapraszamy.
Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 30 marca 2017 r, imieniny: Amelii, Dobromira, Leonarda

Ogłoszenia duszpasterskie na IV Niedzielę Adwentu 23.12.2012 r.

1. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

2. Spowiedź święta w poniedziałek 24.12. spowiedź od godz. 6.30 do 13.00.

3. W Poniedziałek Wigilia uroczystości Narodzenia Pańskiego. PASTERKA o godz. 22.00 i 24.00. We wtorek Uroczystość NARODZENIA PAŃSKIEGO, nie będzie Mszy św. o godz. 8.00, pozostałe jak w niedzielę.

4. W środę Drugi dzień świąt, święto św. Szczepana. Ofiary są przeznaczone na Wydz. Teolog US. Msze św. jak w niedziele.

5. Za tydzień Niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego - święto Świętej Rodziny.


 Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 16.12.2012 r.

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku.

3. We wtorek ks. Gracjan obchodzi imieniny, serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. pamiętajmy o solenizancie w modlitwach osobistych.

4. Ministrantów i ich rodziców zapraszamy na spotkanie opłatkowe w piątek o godz. 19.00.

5. W sobotę 22.12 o godz. 15.00 na Rynku Staromiejskim odbędzie się plenerowy koncert charytatywny pt. "PODZIEL SIĘ WIGILIĄ" program wywieszony jest w gablotce, serdecznie zapraszamy. Na Mszy św. o godz. 18.00 Harcerze uroczyście wręczą światełko Betlejemskie władzą miasta i wszystkim ludziom dobrej woli.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 9.12.2012 r.

1. ADWENT - to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. Dzisiaj w II Niedzielę Adwentu w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczynamy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. Rekolekcje potrwają do wtorku, Msze św. o godz. 09.00 i 18.00. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.

3. Tydzień temu gościliśmy kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie, na cele Seminarium złożono 3491,43 zł.

4. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek po Mszy św.

5. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.


 Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu 2.12.2012 r.

1. ADWENT - to czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie i poważnego przygotowania duszy do bliższego spotkania z Bogiem. Pamiętajmy o modlitwie, zaplanujmy spowiedź przedświąteczną.

2. Dziś gościmy kleryków Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie. Alumni dzielą się z nami doświadczeniem Boga, na każdej Mszy Świętej głoszą Słowo Boże. Po liturgii przeprowadzą kwestę na rzecz Seminarium.

3. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

4. Od dziś będzie można nabyć wigilijną świecę Caritasu. Mała świeca 5 zł. Świeca kula i duża świeca 15 zł. Kartki świąteczne w kościele i sklepiku. Wzorem lat ubiegłych, wystawione będzie drzewko a na nim serduszka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 16-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. poświęcenie opłatków wigilijnych. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

5. Zapraszamy Członków Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie po Mszy w kaplicy.

6. W II Niedzielę Adwentu tj. 09.12 w naszej wspólnocie parafialnej rozpoczniemy Rekolekcje które poprowadzi ks. kan. Jan Kruczyński Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji z Witkowa. Pamiętajmy w modlitwie, aby ten święty czas rekolekcji zaowocował nawróceniem i przemianą naszych serc.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska

kolegiatastargard@gmail.com


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F