Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Adwentu 13.12.2015 r.

1. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w tym tygodniu wyjątkowo w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

2. Dzisiaj rozpoczynamy REKOLEKCJE ADWENTOWE. Rekolekcje odbędą się od niedzieli do wtorku włącznie. W poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00 i 18.00 serdecznie zapraszamy. Rekolekcje poprowadzi ks. Krzysztof Przybyło proboszcz Rewala. Spowiedź w poniedziałek i we wtorek rano od 8.30 wieczorem w czasie Mszy św. i tak długo aż wszyscy będą wyspowiadani.

3. Wyjątkowo w drugi poniedziałek w ramach rekolekcji po Mszy świętej nabożeństwo do Ducha Świętego z modlitwą o uzdrowienie.

4. Zapraszamy rodziców ministrantów i lektorów na spotkanie organizacyjne przed wigilią dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00. Wigilia dla ministrantów w piątek 18.12.2015.

5. Zapraszamy na wigilię w sobotę 19 grudnia o godz. 19.00 ludzi samotnych, ubogich na wspólne kolędowanie. Chętnych prosimy aby się zgłaszali w zakrystii, w sklepiku, w biurze parafialnym do 16 grudnia.


 Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Adwentu 6.12.2015 r.

1. Zapraszamy Członków Żywego Różańca na Mszę św. o godz. 11.00 i na spotkanie po Mszy w kaplicy.

2. We wtorek 08.12. grudnia będziemy przeżywać Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP i rozpoczęcie Roku Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa Msza św. będzie odprawiona o godz. 10.00. O godz. 18.00 zbieramy się przy krzyżu ze świecami, aby uroczyście wejść do kościoła przez główne dziwi i rozpocząć w naszej wspólnocie Rok Święty. Na zakończenie Mszy św. będzie można ucałować relikwie św. Faustyny i przyjąć kto jeszcze nie ma cudowny medalik Matki Bożej Niepokalanej. Zapraszamy we wtorek na godzinę łaski od godz. 12.00 do godz. 13.00.

3. W poczuciu solidarności z odradzającym się Kościołem za wschodnią granicą Polski oraz w trosce o naszych braci i siostry katolików, dzisiaj przeżywamy Dzień modlitw za Kościół na Wschodzie, który będziemy wspierać ofiarami, zbieranymi do puszek po Mszy św.

4. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami.

5. Zapraszamy rodziców ministrantów i lektorów na spotkanie organizacyjne przed wigilią w niedzielę po mszy św. o godz. 11.00. Wigilia dla ministrantów w piątek 18.12.2015.

6. Zapraszamy na wigilię w sobotę 19 grudnia o godz. 19.00 ludzi samotnych, ubogich na wspólne kolędowanie. Chętnych prosimy aby się zgłaszali w zakrystii, w sklepiku, w biurze parafialnym do 16 grudnia.


 Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Adwentu 29.11.2015 r.

1. ADWENT – Okres Adwentu ma podwójny charakter: jest bowiem czasem przygotowania do uroczystości Bożego Narodzenia, przez którą wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi, jest też zarazem czasem, w którym nasza uwaga skierowana jest na oczekiwanie powtórnego przyjścia Chrystusa przy końcu czasów. Z tych dwóch powodów Adwent jest czasem świętego i radosnego oczekiwania.

2. W Adwencie Msze św. roratnie codziennie o godz. 7.00. Msza św. ranna w Adwencie w dużym kościele. Dla dzieci w poniedziałek, w środę i piątek o godz. 18.00. Dzieci przychodzą z lampionami i dobrymi uczynkami wypisanymi na serduszkach.

3. Już tradycyjnie w okresie adwentu wzorem lat ubiegłych, wystawione jest drzewko a na nim serduszka z imionami i wiekiem naszych dzieci. Parafialny zespół „Caritas” prosi o zabranie serduszka i zrobienie paczki świątecznej dla dziecka. Ufundowaną paczkę wraz z serduszkiem należy złożyć do kosza pod drzewkiem do 13-go grudnia. Decyzję o przygotowaniu paczki podejmują jedynie osoby dorosłe. Opłatki można nabyć w zakrystii, w sklepiku i w biurze parafialnym.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu 1-szy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 ministrantów, lektorów, rodziców. Będziemy się modlić o powołania kapłańskie. W piątek o godz. 18.00 Msza św. wotywna o Najśw. Sercu Pana Jezusa. Chorych zapraszamy na Mszę św. na godz. 12.00 w południe, od godz. 17.00 okazja do spowiedzi. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.


 Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22.11.2015 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, na każdej Mszy św. będziemy odmawiać Akt poświęcenia parafii i rodzin Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz całego Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Jezusa Chrystusa Króla.

2. Modlitwa wypominkowa za naszych bliskich zmarłych do końca tygodnia o godz. 17.30.

3. Przeżywamy Tydzień Słowa Bożego, które ma nas zachęcić do czytania i poznawania Pisma świętego.

4. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

5. W środę o godz. 20.00 Msza św. bez prądu, w intencji obrony życia poczętego, serdecznie zapraszamy.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. W czwartki zapraszamy po Mszy św. o godz. 18.30 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F