Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 19 lutego 2019 r, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Ogłoszenia duszpasterskie na XVII niedzielę roku 26.07.2015 r.

1. Będziemy w naszym mieście gościli dzieci z Ukrainy z terenów objętych wojną. Skierowano prośbę o wsparcie na te dzieci dlatego dzisiaj po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na ten cel.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

3. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej wieczornej.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00.

5. Parafialny Zespół Caritas zamierza otworzyć wypożyczalnie książek przy naszym sklepiku. W związku z tym uprzejmie prosimy parafian o dostarczenie książek, które mogłyby zasilić księgozbiór w bibliotece Caritasu.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XVI niedzielę roku 19.07.2015 r.

1. Dzisiaj zbiórka do puszek na organizację „Dni w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej” w ramach Światowych Dni Młodzieży (przyjęcie młodzieży z zagranicy w dniach 20-25 lipca 2016 r.

2. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo.

3. W piątek o godz. 18.00 Msza święta wynagradzająca od Straży Honorowej. W przyszłą niedzielę na sumie parafialnej o godz. 11.00 Msza św. w intencji Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kaplicy.

4. W sobotę wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców, poświęcenie pojazdów po Mszy św. wieczornej wokół kościoła. Akcja św. Krzysztof 2015 „Niesiemy Chrystusa na krańce świata”. Podziękuj Bogu za bezpieczne przejechane kilometry ofiaruj 1 gr za 1 km na misyjne środki transportu, Komisja Episkopatu Polski ds. Misji MIVA Polska. Ofiarę na ten cel można złożyć do puszek przy wyjściu z kościoła lub przy samochodzie.

5. Parafialny Zespół Caritas zamierza otworzyć wypożyczalnie książek przy naszym sklepiku. Związku z tym uprzejmie prosimy parafian o dostarczenie książek, które mogłyby zasilić księgozbiór w bibliotece Caritasu.

6. Będziemy w naszym mieście gościli dzieci z Ukrainy z terenów objętych wojną. Skierowano prośbę o wsparcie na te dzieci dlatego za tydzień będzie zbiórka do puszek na ten cel.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XV niedzielę roku 12.07.2015 r.

1. W poniedziałek 13 lipca po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski, serdecznie zapraszamy.

2. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00.

3. W środę 15.07 ks. prałat Henryk Ozga obchodzi dzień imienin. Zapraszamy na Mszę św. imieninową o godz. 18.00. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie.

4. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej wieczornej.

5. Caritas naszej parafii organizuje akcję „Tornister Pełen Uśmiechów” polegającą na przygotowaniu wyprawek szkolnych dla dzieci. Tornistry zostaną przekazane ludziom dobrej woli którzy wyposażą w najbardziej potrzebne elementy wyprawki szkolnej ( są to m. inn. zeszyty, długopisy, ołówki, kredki, farby.

6. Za tydzień zbiórka do puszek na organizację „Dni w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej” w ramach Światowych Dni Młodzieży (przyjęcie młodzieży z zagranicy w dniach 20-25 lipca 2016 r.


 Ogłoszenia duszpasterskie na XIV niedzielę roku 7.07.2015 r.

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, na każdej Mszy świętej, w naszej wspólnocie parafialnej podejmujemy z racji na duchowe dobro, adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W ubiegłym tygodniu w naszej parafii odbyły się półkolonie , brało w nich udział ok. 30 dzieci.

3. Nasi ofiarodawcy: Piekarnia MICHAEL , Mały Młyn, Zakłady mięsne OZIMEK. Pan Zbigniew Ledwa. Ofiarodawcom, dzięki którym półkolonie mogły się odbyć, wszystkim mówimy Bóg zapłać. Dzisiaj zbiórka do puszek organizowana przez Parafię na półkolonie dla dzieci z naszej parafii. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim ofiarodawcom i tym którzy dzisiaj złożą ofiarę do puszek, aby mogły się odbyć półkolonie w naszej parafii.

4. Biuro Parafialne czynne we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 17.00 i w sobotę przed południem od godz. 10.00 do 12.00.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Na Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

6. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej wieczornej.

7. Caritas serdecznie prosi o odbiór tornistrów w sklepiku parafialnym przez tych którzy zakupią niezbędne przybory dla dzieci z ubogich rodzin naszej parafii.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F