Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 24 kwietnia 2016 r.

1. W niedzielę 1.05. br. o godz. 15.00, w pierwszą niedzielę miesiąca gromadzimy się przed Bramą Miłosierdzia, aby uczestniczyć w nabożeństwie eucharystycznym, podczas którego będzie można uzyskać odpust zupełny. Podczas adoracji krzyża wszyscy obecni zostaną pobłogosławieni Najświętszym Sakramentem.

2. W Uroczystość NMP Królowej Polski 3 Maja Msze Św. w naszej świątyni będą sprawowane według porządku niedzielnego. O godz. 11.00 uroczysta suma. Będziemy modlili się w intencji naszej Ojczyzny, prosząc o zgodę i jedność Polaków.

3. Tradycyjnie w miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwo ku czci Najświętszej Maryi Panny. Po każdej Mszy Św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania loretańska.

4. Zapraszamy w każdą środę na nabożeństwo ku Czci NMP Nieustającej Pomocy. Za wstawiennictwem Matki Bożej modlimy się w intencjach poleconych przez parafian. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy Cudownym Obrazie Matki Bożej.

5. I Komunia Święta będzie w naszej wspólnocie parafialnej 08.05. o godz. 11.00. Otoczmy dzieci, rodziców, krewnych naszą modlitwą, aby dzień I Komunii Świętej był momentem odrodzenia życia chrześcijańskiego, nie tylko dzieci przyjmujących Pana Jezusa, ale także całej naszej parafii.

6. 27.04. o godz. 16.00 J. E. Ks. Abp. Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym. Chciejmy zaplanować sobie czas, aby uczestniczyć w naszym radosnym święcie, kiedy młodzi ludzi otrzymają dary Ducha Św.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 17 kwietnia 2016 r.

1. Dzisiaj gościmy w naszej wspólnocie parafialnej ks. dra Marcina Szczodrego współodpowiedzialnego za organizację Światowych Dni Młodzieży w naszej Archidiecezji. Po Mszy Św. będzie możliwość złożenia do puszek ofiary na organizację tego wydarzenia.

2. Informujemy, że kolejne nabożeństwo pokutno - błagalne połączone z przejściem przez Bramę Miłosierdzia będzie miało miejsce 01.05.2016r. o godz. 15.00. Nabożeństwo połączone z możliwością uzyskania odpustu zupełnego będzie celebrowane w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

3. Zapraszamy w każdą środę na nabożeństwo ku Czci NMP Nieustającej Pomocy. Za wstawiennictwem Matki Bożej modlimy się w intencjach poleconych przez parafian. Prośby i podziękowania można składać do skarbony przy Cudownym Obrazie Matki Bożej.

4. I Komunia Święta będzie w naszej wspólnocie parafialnej 08.05. o godz. 11.00. Otoczmy dzieci, rodziców, krewnych naszą modlitwą, aby dzień I Komunii Świętej był momentem odrodzenia życia chrześcijańskiego, nie tylko dzieci przyjmujących Pana Jezusa, ale także całej naszej parafii.

5. 27.04. o godz. 16.00 J. E. Ks. Abp. Andrzej Dzięga udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży i dorosłym. Chciejmy zaplanować sobie czas, aby uczestniczyć w naszym radosnym święcie, kiedy młodzi ludzi otrzymają dary Ducha Św.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 10 kwietnia 2016 r.

1. Dzisiaj o godz. 12.30 w Kościele pw. św. Jana w Stargardzie Msza Św. w intencji Ojczyzny oraz ofiar katastrofy smoleńskiej. Po nabożeństwie uczestnicy przejdą pod tablicę pamiątkową poświęconą ofiarom katastrofy smoleńskiej, gdzie zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze.

2. Zapraszamy serdecznie na uroczystą Mszę Świętą dziękczynną w dniu 1050- tej rocznicy Chrztu Polski. Msza Św. o godz. 18.00 14 kwietnia br.

3. Biuro Parafialne czynne we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 17.00 i w soboty od 10.00 do 12.00. Spraw pilne, związane z formalnościami pogrzebowymi prosimy zgłaszać po każdej wieczornej Mszy Św.

4. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie w najbliższą środę o godz. 17.00.

5. Zapraszamy na Jerycho Różańcowe. Rozpoczęcie 12.04. Mszą Św. o godz. 18.00, zakończenie 13.04. mszą wieczorną.


 Ogłoszenia duszpasterskie na IV niedzielę Wielkiego Postu 6.03.2016 r.

1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:

• GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.

• DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

3. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

4. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dorosłych w naszej parafii rozpoczną się za tydzień w V niedziele które poprowadzi ks. Kazimierz Kotlarz SChr. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego świętego czasu.

5. Za tydzień w niedzielę, 13 marca br., będzie przeprowadzona zbiórka do puszek na diecezjalne przygotowanie do ŚDM.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F