Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 kwietnia 2019 r, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy,

Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę roku 17.01.2016 r.

1. Od 18-25 stycznia przeżywamy tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Tegoroczny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan będzie miał w Stargardzie następujący przebieg: We wtorek 19.01., o godz. 10.00 Msza św. w Cerkwi Greckokatolickiej nad Iną, a o koło godz. 11.00 zapraszamy na nabożeństwo „Jordanu”, czyli poświęcenia wody, które odbędzie się przy cerkwi nad Iną. Prosimy zabrać ze sobą naczynia na poświęconą wodę. W sobotę 23.01 o godz. 17.00 w Cerkwi Prawosławnej odbędzie się VI Koncert Kolęd WSCHODNIOSŁOWIAŃSKICH. W niedziele 24.01.2016 r. nabożeństwo ekumeniczne w parafii Prawosławnej p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła o godz. 18.00. Do udziału serdecznie zapraszamy.

2. W dzisiejszą niedzielę na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia – Pomoc Kościołowi w Potrzebie („Kirche In Not”).

3. We wtorek ks. proboszcz Henryk Marczak będzie obchodził imieniny, zapraszamy na Mszę świętą dziękczynną o godz. 18.00.

4. BIERZMOWANIE DLA DOROSŁYCH. Wszystkich dorosłych od maturzystów wzwyż, którzy jeszcze nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a chcieliby się przygotować, zapraszamy aby się zapisywali w zakrystii lub w biurze parafialnym.

5. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy, aby zapisywali się na kurs przedmałżeński w zakrystii lub w biurze parafialnym.

6. Wszystkich tych którzy w czasie kolędy nie byli w domu, czy też z innych powodów nie odbyła się kolęda, a chcieliby przyjąć kapłana z Bożym błogosławieństwem, zapraszamy do zakrystii, aby podać adres zamieszkania. Kolęda uzupełniająca odbędzie się 26.01.2016 od godz. 17.00.


 Ogłoszenia duszpasterskie - NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 10.01. 2016 r.

1. W dzisiejszą Niedzielę przeżywamy święto Chrztu Pańskiego który kończy okres Bożego Narodzenia.

2. Za tydzień w niedzielę w Kościele katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Judaizmu. Od 18-25 stycznia tydzień modlitw o jedność chrześcijan.

3. W trzecią niedzielę stycznia tj. 17.01.2016 r. na prośbę Episkopatu Polski będzie zebrana ofiara do puszek z przeznaczeniem na wsparcie Stowarzyszenia – Pomoc Kościołowi w Potrzebie („Kirche In Not”).

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 4550 zł.

5. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.


 Ogłoszenia duszpasterskie - II NIEDZIELA W OKTAWIE BOŻEGO NARODZENIA 3.01.2016 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w niedziele.

2. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego.

3. W tym tygodniu odwiedziny chorych z komunią św. piątek i sobotę 08.01 i 09.01. stycznia.

4. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół w tym tygodniu na ten cel złożono 1850 zł.

5. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Marta Pacelik, + Eugeniusz Trzos + Andrzej Juszczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

6. W piątek Msza św. dla chorych o godz. 12.00 w południe.


 Ogłoszenia duszpasterskie - Święto Świętej Rodziny 27.12.2015 r.

1. Z okazji Nowego Roku 2016 pragniemy wszystkim Parafianom oraz Gościom życzyć wiele łask Bożych i opieki Świętej Bożej Rodzicielki Maryi.

2. W środę 30.12 o godz. 07.00. zapraszamy na Mszę św. w intencji śp. Ks. prałata Edmunda Malicha w 38 rocz. śm.

3. W czwartek w ostatnim dniu roku Msza św. dziękczynna za miniony rok. Zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o godz. 17.00.

4. W piątek NOWY ROK – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to światowy dzień modlitw o pokój. Msze św. jak w niedziele.

5. W tym tygodniu 1-szy piątek i sobota miesiąca. W piątek z racji na uroczystość nie będzie Mszy wotywnej. W sobotę o 18.00 Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi, po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwo według Objawień Matki Bożej z Fatimy.

6. W tym tygodniu I piątek miesiąca, z racji na Nowy Rok odwiedziny chorych z komunią św. przesuwamy na piątek i sobotę 08.01 i 09.01. stycznia.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F