Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 19 kwietnia 2019 r, imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa

Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 31 lipca 2016 r.

1. Wizyta Ojca św. W naszej Ojczyźnie i spotkanie z młodymi z całego świata podnosi nas na duchu i daje nam nadzieję, ukazuje Kościół jako wspólnotę żywą i dynamiczną. Na pewno wielu z nas czuje się zbudowanych entuzjazmem ludzi młodych, którzy, aby się spotkać na modlitwie ze swoimi rówieśnikami musieli niejednokrotnie pokonać tysiące kilometrów- wszystko po to, aby dać świadectwo o Chrystusie. Dla nas jest to dar Opatrzności, iż możemy czerpać z mocy Ducha św.

2. W najbliższy czwartek modlić się będziemy o godzinie 18.00 w intencji nowych, licznych i świętych powołań do życia zakonnego i kapłaństwa.

3. W pierwszy piętek miesiąca o godzinie 12.00 Msza święta w intencji ludzi chorych, cierpiących. O godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy, okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej od godziny 17.00. Ks. Prałat odwiedzi z posługą kapłańską chorych.

4. W pierwszą sobotę miesiąca Ks. Marcin odwiedzi chorych i udzieli Komunii św.

5. W przyszłą niedzielę o godzinie 11.00 uroczysta Msza św. W intencji członków żywego różańca i po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 24 lipca 2016 r.

1. Światowe Dni Młodzieży są niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem obecnego czasu. Przyjazd Ojca Św. Franciszka na spotkanie z młodymi niesie w sobie ogromny potencjał modlitwy, czuwania, rozważania Słowa Bożego. Pamiętajmy w naszej modlitwie o Ojcu Św. i tych, którzy na to spotkanie przybyli. Niech to wydarzenie przyniesie błogosławione owoce.

2. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie miłych gości, którzy odwiedzili nasz kościół i z nami się modlą. Niech czas wakacji przeżywany w naszym pięknym mieście będzie bogaty w duchowe przeżycia.

3. Jest do nabycia prasa katolicka. W najnowszej Niedzieli i Gościu Niedzielnym znajdują się przepiękne artykuły poświęcone wizycie Ojca Św. i Światowym Dniom Młodzieży w Krakowie.

4. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Bożego Błogosławieństwa i opieki św. patronów.

5. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza Św. w intencji Kolejarzy. Ogromnie się cieszę, że wspólnota Kolejarzy podejmie się organizacji pieszej pielgrzymki do Sanktuarium MB Fatimskiej na Os. Słonecznym. Pielgrzymka wyruszy 15.08. Szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie.

6. Wszystkim drogim parafianom, miłym gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego wypoczynku. Niech Bóg nam obficie błogosławi.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 17 lipca 2016 r.

1. Czas wakacji to okazja do odwiedzania swoich krewnych i przyjaciół. Z całego serca chcemy powitać i pozdrowić Miłych Gości, którzy w tym czasie odwiedzają nasze miasto i modlą się z nami podczas Eucharystii.

2. Cały czas trwają prace remontowe na wieży od strony zachodniej. Nasza kolegiata pięknieje i to bardzo cieszy, chociaż przed nami duże wyzwania: wymiana posadzki i malowanie. Ufamy Bożej Opatrzności. Bardzo dziękuję za ofiary złożone w minioną niedzielę na tacę tzw. „inwestycyjną”. Zebrano sumę 4 383 zł. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękuję za okazaną pomoc i zaufanie. Wszystkich dobrodziejów naszej parafii zapewniamy o naszej modlitwie.

3. Jest do nabycia najnowsza prasa katolicka. Niedziela, Gość Niedzielny. Niech czas wakacji będzie wypełniony pożyteczną lekturą.

4. Nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Loretto, Lanciano, San Giovani Rotondo, Rzymu. W dniach 18. – 26.10.2016r. Jako przewodnik pojedzie Ks. Proboszcz. Cena 1950 zł. Cena obejmuje przejazd autokarem, noclegi i wyżywienie. Zapisy w zakrystii, biurze parafialny. Serdecznie zapraszamy.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy nasze najlepsze i najserdeczniejsze życzenia.

6. Wszystkim Wam, Kochani życzymy spokojnej i miłej pełnej radości niedzieli.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - niedziela 10 lipca 2016 r.

1. Dziś druga niedziela miesiąca. Składka zebrana podczas Mszy Św. jest przeznaczona na cele inwestycyjne. Na plebanii trwają prace remontowe. Trzeba było wymienić: całkowicie kanalizację, instalację elektryczną, wodną. Zakres prac jest bardzo szeroki. Poza tym na wieży od strony zachodniej realizowane są prace rewitalizacyjne. Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom naszego kościoła mariackiego składamy serdeczne podziękowanie.

2. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie 13.07. o godz. 18.00. Chcemy duchowo łączyć się z Sanktuarium M.B. w Fatimie i modlić się w intencji naszych rodzin, błagając o pokój i zgodę w naszych wspólnotach domowych.

3. W piątek, 15.07. Ks. Prałat Henryk Ozga obchodzi swoje imieniny. O godz. 18.00 odprawi uroczystą Mszę Św. Pamiętajmy w modlitwie o dostojnym solenizancie.

4. Wszystkim drogim parafianom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy wszystkiego najlepszego. Niech czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi będzie doskonałym sposobem na regeneracje sił. Wszystkim miłym gościom przebywającym w Stargardzie życzymy również wspaniałego wypoczynku w naszym cudownym mieście.

5. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości darów Nieba.

6. Nasza parafia organizuje Pielgrzymkę do Loretto, Lanciano, San Giovani Rotondo, Rzymu. W dniach 18. – 26.10.2016r. Jako przewodnik pojedzie Ks. Proboszcz. Cena 1950 zł. Cena obejmuje przejazd autokarem, noclegi i wyżywienie. Zapisy w zakrystii, biurze parafialny. Serdecznie zapraszamy.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F