Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 24 czerwca 2019 r, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 6 listopada 2016 r.

1. Dziś o godzinie 15:00 gromadzimy się przez Bramę Miłosierdzia, aby uczestniczyć w ostatnim w Roku Miłosierdzia nabożeństwie pokutno-błagalnym. Chciejmy skorzystać z daru odpustu zupełnego modląc się w intencjach Ojca Świętego i naszych osobistych. Podczas nabożeństwa po adoracji Krzyża św. indywidualne błogosławieństwo Najśw. Sakramentem.

2. Od poniedziałku do soboty o godz. 17:30 modlimy się za naszych zmarłych poleconych modlitwie Kościoła w wypominkach. Kartki wypominkowe wyłożone są na stoliku przy zakrystii. Jeżeli ktoś życzy sobie konkretną datę wyczytania wypominek prosimy o zaznaczenie tego na kartce.

3. W poniedziałek o godz. 17:00 na spotkanie do salki zapraszamy młodzież klas I i II gimnazjum, natomiast we wtorek młodzież klas III gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.

4. Nabożeństwo wypominkowe dla dzieci w środę o godz. 16:30.

5. Serdecznie zapraszamy 11 listopada na Mszę św. o godz. 11:00 w int. naszej Ojczyzny. Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę niech będzie okazją do wyrażenia Bogu dziękczynienia, iż możemy żyć, pracować i działać dla dobra naszej umiłowanej Ojczyzny. W tym dniu Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00, 11:00 i 18:00.

6. W najbliższą sobotę, 12 listopada, o godz. 18:00 przybędzie do naszej parafii Ks. Abp. Andrzej Dzięga, aby sprawować Eucharystię dziękczynną za błogosławione owoce Roku Świętego Roku Miłosierdzia. Kochani, znajdźmy czas, abyśmy mogli wspólnie wyśpiewać „Te Deum” jako nasze osobiste podziękowanie za łaski otrzymane od Miłosiernego Boga.

7. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę są przeznaczone na cele inwestycyjne. Wszystkich Ofiarodawców zapewniamy o naszej kapłańskiej modlitwie.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 30 października 2016 r.

1. Nabożeństwo różańcowe dziś i jutro o godz. 17:30. Różaniec dla dzieci jutro o gody. 9:30.

2. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. W Kolegiacie Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00, 9:30 i 18:00. Msza św. w Strachocinie o 8:00, a w Świętem o 9:00. Natomiast w Dzień Zaduszny będziemy się modlić za zmarłych z naszych rodzin w Kolegiacie o godz. 7:00, 9:00 i 18:00, a w Strachocinie o 17:00 połączona z wypominkami.

3. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu w Giżynku o godz. 11:00. Uroczystości na Starym Cmentarzu rozpoczną się procesją za zmarłych o godz. 12:30. Następnie będzie sprawowana Msza św. W Dzień Zaduszny różaniec na Cmentarzu Wojennym o godz. 15:00.

4. Wyłożone są kartki wypominkowe. Bardzo prosimy o składanie intencji za zmarłych w zakrystii bądź biurze parafialnym. Za naszych zmarłych modlić się będziemy przez cały miesiąc listopad od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30. Jeżeli ktoś życzy sobie konkretną datę wyczytania wypominek prosimy o zaznaczenie tego na kartce.

5. Nabożeństwo wypominkowe dla dzieci w środę o godz. 16:30.

6. Zapraszamy do sklepiku "Caritas". Można nabyć m.in. "Słowo na każdy dzień" na 2017 r. Chciejmy wspierać inicjatywę Caritas, kupując bowiem książki, modlitewniki, łańcuszki, wspieramy jednocześnie dzieła miłosierdzia wobec najuboższych.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 23 października 2016 r.

1. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30 na nabożeństwo różańcowe. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła w piątek, 28 października, obchodzimy święto św. Szymona i Judy Tadeusza.

3. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. oraz ich rodziców na Mszę św. w każdą niedzielę o godz. 12:30.

4. W Uroczystość Wszystkich Świętych w Kolegiacie Msze św. będą sprawowane o godz. 8:00, 9:30 i 18:00. Natomiast w Dzień Zaduszny będziemy się modlić za zmarłych z naszych rodzin o godz. 7:00, 9:00 i 18:00.

5. W Uroczystość Wszystkich Świętych Msza św. na cmentarzu w Giżynku o godz. 11:00. Uroczystości na Starym Cmentarzu rozpoczną się procesją za zmarłych o godz. 12:30. Następnie będzie sprawowana Msza św.

6. Wyłożone są kartki wypominkowe. Bardzo prosimy o składanie intencji za zmarłych w zakrystii bądź biurze parafialnym. Za naszych zmarłych modlić się będziemy przez cały miesiąc listopad od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30. Jeżeli ktoś życzy sobie konkretną datę wyczytania wypominek prosimy o zaznaczenie tego na kartce.


 Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 16 października 2016 r.

1. Zapraszamy codziennie o godz. 17:30 na nabożeństwo różańcowe. Różaniec dla dzieci w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16:30.

2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy w poniedziałek, 17 października, św. Ignacego Antiocheńskiego, a w sobotę 22 października, św. Jana Pawła II.

3. We wtorek, 18 października, obchodzimy święto św. Łukasza Ewangelisty. Z okazji święta patronalnego tego dnia zapraszamy wszystkich Pracowników Służby Zdrowia na modlitwę różańcową o godz. 17:30 w ich intencji oraz w intencji ich rodzin.

4. W drugą niedzielę miesiąca podczas składki na cele inwestycyjne zebraliśmy sumę 5 931 zł. Z całego serca wszystkim Ofiarodawcom składam serdeczne podziękowanie. W dalszym ciągu trwają prace w gotyckiej części plebanii. Zakres prac jest bardzo szeroki, przede wszystkim konieczne jest wzmocnienie stropów, usunięcie polepy, wykonanie nowej stolarki okienne i drzwi. Za każdy gest wsparcia i pomocy w realizacji naszych zamierzeń składam serdeczne podziękowanie.

5. W minioną niedzielę były zbierane do puszek ofiary na stypendia dla dzieci i młodzieży „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Zebrano sumę 1511 zł. Bóg zapłać za hojność serca.

6. Wyłożone są kartki wypominkowe. Bardzo prosimy o składanie intencji za zmarłych w zakrystii bądź biurze parafialnym. Za naszych zmarłych modlić się będziemy przez cały miesiąc listopad od poniedziałku do soboty o godzinie 17:30.


 
projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F