Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 6.10.2019 r.1. W Liturgii w tym tygodniu w poniedziałek obchodzimy wspomnienie NMP Różańcowej

2. Przez cały tydzień zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, który odmawiamy codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na różaniec we wtorek i czwartek na godz. 16.30.

3. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili Dzień Papieski. Tego dnia będzie organizowana zbiórka funduszy do puszek na stypendia dla ubogiej, zdolnej młodzieży. W ten sposób budujemy żywy pomnik św. Jana Pawła II.

4. Przyszła niedziela jest drugą niedzielą miesiąca. Tradycyjnie już ofiary z tacy będą przeznaczone na cele inwestycyjne.

5. Dziękujemy wszystkim seniorom, dzieciom, ministrantom, lektorom i harcerzom za zaangażowanie we wczorajszą akcję sadzenia krokusów na trawnikach przy Kolegiacie.

6. Wszystkich, którzy zapisali imiona swych zmarłych na Msze święte gregoriańskie zbiorowe prosimy o zgłaszanie się do zakrystii po odbiór harmonogramu celebracji.


7. W sobotę po Mszy św. wieczornej rozpocznie się całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Jerycha Różańcowego. Serdecznie zapraszamy na choćby krótkie spotkanie z Jezusem Eucharystycznym.

8. W przyszłą niedzielę, uroczystą procesją wokół kościoła z Figurą Matki Bożej zakończymy nabożeństwa fatimskie. Początek uroczystości o godz. 17.15.

9. Nasza parafia, w marcu przyszłego roku (20.03-27.03.2020), organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegółowe informacje można przeczytać na plakatach wywieszonych w gablotach. W sprawie uczestnictwa w pielgrzymce prosimy o kontakt z ks. Andrzejem.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W każdą niedziele można nabyć najnowszy egzemplarz “Niedzieli” i “Gościa Niedzielnego”. Chciejmy sięgać do publikatorów katolickich, bowiem jest to źródło rzetelnej informacji na temat życia Kościoła. W naszym sklepiku parafialnym można nabyć nasz parafialny kalendarz na przyszły rok, zawierający piękne zdjęcia z wydarzeń, które miały miejsce w naszej wspólnocie. Sklepik oferuje również przewodnik “Ewangelia na co dzień”, zawierający codzienne i niedzielne czytania mszalne.

11. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom, którzy w nadchodzącym czasie przeżywać będą soje uroczystości, składamy nasze najlepsze, kapłańskie życzenia: obfitości darów Ducha św. na każdy dzień życia; uśmiechniętych oczu i serc.

12. Naszym Kochanym Parafianom, miłym Gościom modlącym się z nami w naszej przepięknej Kolegiacie życzymy błogosławionej, spokojnej niedzieli i udanego nadchodzącego tygodnia.


Ks. Andrzej Posadzy
administrator parafii


© 2019-10-06 12:52:02

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F