Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 18 października 2019 r, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 30.06.2019 r.1. W najbliższy czwartek modlić się będziemy podczas wieczornego nabożeństwa w intencji nowych, licznych i świętych powołań do kapłaństwa i życia zakonnego.

2. W pierwszy piątek miesiąca ks. Prałat odwiedzi chorych z Komunią św. Od godziny 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja oraz okazja do spowiedzi świętej.

3. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP o godz. 17.15

4. Wszystkim drogim Parafianom, udającym się na letni wypoczynek, życzymy przede wszystkim dobrego czasu dla podreperowania swojego zdrowia, wspaniałych wakacyjnych przeżyć i szczęśliwego powrotu do domu. Nie zapominajmy w czasie wakacji o codziennej modlitwie i niedzielnej Eucharystii. Cieszymy się bardzo, że ks. Marcin Miczkuła zorganizował w tym roku wyjazd dla dzieci na Węgry. Wszyscy wrócili zadowoleni i szczęśliwi.

5. Tydzień temu "Parafialna Caritas” zbierała do puszek na wakacje dla dzieci z rodzin najuboższych. Zebraliśmy sumę 1.395,70 złotych. Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie dzieła służącemu dzieciom naszej Archidiecezji.

6. Jest do nabycia najnowsza pasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Serdecznie zapraszamy do lektury. Niech lektura artykułów i doniesień prasowych będzie dla nas duchowym pokrzepieniem.


7. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów. Niech Pan Bóg błogosławi, strzeże, darzy łaską zdrowia i pociesz w chwilach utrapienia.

8. Wszystkim kochanym Parafianom, miłym Gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego wypoczynku i udanego tygodnia.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2019-06-30 12:43:02

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F