Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 21 września 2019 r, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela Wniebowstąpienia 2.06.2019 r.1. W Liturgii nadchodzącego tygodnia wspominamy: w poniedziałek św. Karola Lwangę i Towarzyszy, w środę św. Bonifacego, a w sobotę św. Jadwigę Królową.

2. Przeżywamy dziś Dzień Dziękczynienia za odzyskanie niepodległości i suwerenności naszej Ojczyzny. Tradycyjnie w tym dniu zbieramy ofiary do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Wszystkim pragnącym dołożyć swoją "cegiełkę’ w wielkie dzieło składamy serdeczne podziękowanie.

3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 17.30. Sercu Jezusowemu zawierzamy losy naszej Ojczyzny, naszych rodzin. W tym tygodnia podczas nabożeństwa czerwcowego nowenna przed zesłaniem Ducha Świętego.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek miesiąca, podczas wieczornej modlitwy modlić się będziemy o nowe, liczne powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

5. W pierwszy piątek miesiąca od godzin. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja w ciszy, okazja do spowiedzi świętej. Zachęcamy dzieci, które w tym roku przystąpiły do Komunii św., aby włączyły się w dzieło "dziewięciu” pierwszych piątków miesiąca, szczegóły przekażą panie katechetki. W tym dniu ks. Prałat odwiedzi chorych z posługą sakramentalną.

6. W pierwszą sobotę miesiąca przed południem ks. Marcin Kalata odwiedzi chorych z komunią świętą. O godz. 17.15 tradycyjne rozpocznie się nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.


7. W sobotę, o godz. 10:00, w kościele św. Jana w Stargardzie, odbędzie się rejonowe spotkanie Straży Honorowej Serca Jezusowego.

8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Z tej racji w sobotę o godz. 21:00 rozpocznie się czuwanie modlitewne, które zakończy się Mszą św. o północy.

9. Zapraszamy w każdą środę na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o godz. 21.00. W tej modlitwie polecamy naszą Ojczyznę i wszystkie rodziny naszej wspólnoty parafialnej.

10. Jest do nabycia najnowsza prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Serdecznie zapraszamy do lektury. Także w tym tygodniu ciekawe relacje dziennikarskie autorstwa ks. Marcina Miczkuły. Tym bardziej chciejmy sięgać do najnowszej "Niedzieli”.

11. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów. Niech Pan Bóg błogosławi i strzeże, darz łaską zdrowia i w trudnościach wspiera.

12. Wszystkim kochanym parafianom, miłym gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli, dobrego wypoczynku i udanego tygodnia.

13. W minionym tygodniu do Domu Ojca odeszli: śp. Genowefa Karpała, Andrzej Gaca i Grzegorz Nowakowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2019-06-02 12:04:30

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F