Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 16 października 2019 r, imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 10 lutego 2019 r.1. W poniedziałek w kalendarzu liturgicznym obchodzimy wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Tego dnia przeżywamy w Kościele światowy Dzień Chorego. Dla nas wszystkich jest to wezwanie do modlitwy, refleksji i dostrzegania tych, którzy cierpią. Polećmy w naszych modlitwach wszystkich chorych z naszej parafii.

2. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Pragniemy podziękować za wszystkie ofiary, złożone na tacę i przeznaczone na cele inwestycyjne w naszej wspólnocie. Cały czas spłacamy zobowiązania, powstałe przy remoncie wieży w Świętem oraz renowacji budynku Caritas. Za wszelką dobroć i życzliwość składamy serdeczne podziękowania.

3. Na prośbę wielu parafian chcemy w marcu bieżącego roku sprawować Msze św. gregoriańskie zbiorowe w intencji zmarłych z naszych rodzin. Trzydzieści Mszy św. sprawowanych każdego dnia w tych intencjach to wielki dar modlitewny dla tych, którzy odeszli do domu Ojca. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ks. Marcinem.

4. We wtorek rozpocznie się całodobowe czuwanie modlitewne w ramach tzw. "Jerycha Różańcowego”. Niech każdy znajdzie choć chwilę na osobiste spotkaniem z Jezusem, ukrytym w Najświętszym Sakramencie.

5. Jutro, na godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie młodzież klas ósmych i trzecich gimnazjum, w ramach przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania.


6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najserdeczniejsze życzenia pomyślności i Bożego błogosławieństwa.

7. Na czas wyznawania naszym życiem, że Jezus jest Świętym Boga przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2019-02-10 19:47:11

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F