Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 18 października 2019 r, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 27 stycznia 2019 r.1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek św. Tomasza z Akwinu, a w czwartek św. Jana Bosko.

2. Dziś o godz. 17:00 odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne w Cerkwi Grekokatolickiej nad Iną. Serdecznie zapraszamy do modlitwy zgodnie z życzeniem Chrystusa, aby nastała jedna owczarnia i jeden pasterz.

3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek Ks. Prałat odwiedzi chorych z posługą sakramentalną. O godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi św. W sobotę o godz. 17:15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.

4. W sobotę obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Tego dnia Msze św. w Kolegiacie o godz. 7:00, 9:00, 12:00 i 18:00, w Strachocinie o 10:00. Podczas Mszy św. o godz. 12:00 zostanie poświęcony sztandar Związku Zawodowego Kolejarzy Pomorza Zachodniego. Na wszystkie Msze św. przynosimy świece. Ofiary zbierane w tym dniu na tacę przeznaczone są na wsparcie zakonów klauzurowych.

5. Parafialna Caritas prosi o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz wsparcia najuboższych z naszej wspólnoty. Kartki z danymi, które należy wpisać na formularzach zeznań podatkowych, dostępne są w sklepiku Caritas i na stoliku przy zakrystii. W razie trudności panie z Caritas pomogą wypełnić formularz. Bóg zapłać za hojność serca.

6. W Strachocinie zbliżają się wybory na sołtysa. Wybory odbędą się w świetlicy wiejskiej, 08 lutego, o godz. 18:30.


7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii są wyłożone egzemplarze Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Tematem tej Niedzieli jest posługa wobec trędowatych z okazji Światowego Dnia Trędowatych. Zapraszamy do lektury.

8. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

9. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Leszek Skwierczyński, Józef Grochowski i Edward Kozłowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2019-01-27 11:33:25

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F