Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 lipca 2019 r, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 20 stycznia 2019 r.1. W minioną niedzielę tzw. "inwestycyjną” zebraliśmy na tacę sumę 6.632 zł. To znaczna kwota, która wspiera działania związane z rewitalizacją naszej Kolegiaty. Wszystkim Ofiarodawcom, Parafianom i Przyjaciołom Kolegiaty składamy serdeczne podziękowanie z zapewnieniem o naszej kapłańskiej modlitwie.

2. W poniedziałek, 21 stycznia, o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej. Obecność obowiązkowa.

3. W poniedziałek, po Mszy św. wieczornej, nabożeństwo do Ducha Świętego.

4. We wtorek, 22 stycznia, o godz. 17:30, nabożeństwo do św. Rity. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5. W środę o godz. 9:00 w II Liceum Ogólnokształcącym im. C.K. Norwida przy ul. Mieszka I odbędzie się spotkanie dla seniorów, na które zaprasza dyrekcja i samorząd uczniowski.

6. W tym tygodniu Ojciec Święty spotka się z młodymi w Panamie. Z tego względu, że nie wszyscy mogliśmy pojechać na Dni Młodych, zapraszamy na kolędowanie przy żłóbku z młodzieżą w środę po Mszy św. wieczornej. W piątek, o godz. 23:30, w Kolegiacie odbędzie się Droga Krzyżowa z młodzieżą i dla młodzieży w łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem.


7. W piątek ks. Marcin Miczkuła odwiedzi chorych z posługą sakramentalną, a w sobotę ks. Marcin Kalata.

8. Trwamy na modlitwie o jedność chrześcijan. Nabożeństwo ekumeniczne odbędzie się w Cerkwi Grekokatolickiej nad Iną w niedzielę, 27 stycznia, o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy zgodnie z życzeniem Chrystusa, aby nastała jedna owczarnia i jeden pasterz.

9. Parafialna Caritas prosi o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz wsparcia najuboższych z naszej wspólnoty. Kartki z danymi, które należy wpisać na formularzach zeznań podatkowych, dostępne są w sklepiku Caritas i na stoliku przy zakrystii. W razie trudności panie z Caritas pomogą wypełnić formularz. Bóg zapłać za hojność serca.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii są wyłożone egzemplarze Niedzieli i Gościa Niedzielnego. W Niedzieli znajdują się fotografie ze stargardzkiego Orszaku Trzech Króli. Zapraszamy do lektury.

11. Solenizantów i Jubilatów, Babcie i Dziadków, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

12. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Janina Michaliszyn i Bartosz Myszak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2019-01-20 09:35:44

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F