Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 21 maja 2019 r, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 25 listopada 2018 r.1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy w piątek rocznicę poświęcenia naszej Kolegiaty.

2. Dzisiejsza niedziela kończy rok liturgiczny. Uświadamiamy sobie rzeczywistość Królestwa Chrystusa, które jest naszym cele,, do niego zdążamy i ono jest już dla nas rzeczywistością obecnego pośród nas Chrystusa.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Niech nowy rok liturgiczny będzie dla nas zachętą do podjęcia postanowień związanych z ciągłą pracą nad sobą.

4. Każdego dnia listopada modlimy się w naszej Kolegiacie za naszych zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej. O 17:30 podczas nabożeństwa polecamy naszych bliskich, zapalając także świece przy symbolicznych grobach zanosimy także ufną modlitwę za tych, których groby znajdują się poza Stargardem. Wypominki dla dzieci w środę o 16:30. W piątek, 30 listopada, o godz. 17:30 będziemy polecać wszystkich naszych parafian, którzy odeszli do wieczności od listopada ubiegłego roku.

5. Jutro o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum.

6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tym tygodniu tematem numeru Gościa Niedzielnego jest święto Chrystusa Króla Wszechświata, a w Niedzieli znajdziemy artykuł dotyczący naszej Stargardzkiej Kartki Pokoju.


7. Solenizantom i Jubilatom oraz wszystkim świętującym składamy nasze kapłańskie życzenia: Niech Bóg błogosławi na każdy dzień.

8. Wszystkim Wam, Najmilsi, życzymy miłego, spokojnego, niedzielnego wypoczynku i udanego tygodnia.

9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszły: śp. Bożena Wąsik i Krystyna Płus. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-11-25 14:19:29

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F