Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 21 maja 2019 r, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 18 listopada 2018 r.1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Rafała Kalinowskiego, w środę Ofiarowanie NMP, w czwartek św. Cecylię, a w sobotę św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.

2. W minioną niedzielę na cele inwestycyjne zebraliśmy sumę 8.134 zł. Wszystkim Ofiarodawcom z całego serca dziękujemy. To jest dowód zaufania dla naszej pracy i posługi. Cieszy nas, że krok po kroku realizujemy nasze plany remontowe. Niech Bóg Dobroczyńcom hojnie wynagrodzi.

3. Każdego dnia listopada modlimy się w naszej Kolegiacie za naszych zmarłych polecanych w modlitwie wypominkowej. O 17:30 podczas nabożeństwa polecamy naszych bliskich, zapalając także świece przy symbolicznych grobach zanosimy także ufną modlitwę za tych, których groby znajdują się poza Stargardem. Wypominki dla dzieci w środę o 16:30.

4. Jutro po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo do Ducha Świętego, modlitwa uwielbienia i powierzenia się kierownictwu Trzeciej Osoby Boskiej.

5. W przyszłą sobotę na godz. 17:00 proboszcz parafii prawosławnej zaprasza do cerkwi św. ap. Piotra i Pawła na koncert w ramach „VIII Przeglądu Pieśni Liturgicznej i Paraliturgicznej. Wstęp bezpłatny - serdecznie zapraszamy.


6. Parafia św. Józefa w Stargardzie zaprasza na współczesne Misterium o Chrystusie Królu Wszechświata, które odbędzie się w sobotę o godz. 20:00 w kościele św. Jana. Inscenizacja będzie połączona z krótkim nabożeństwem do Chrystusa Króla.

7. W przyszłą niedzielę, 25 listopada, wspominać będziemy św. Katarzynę Aleksandryjską, patronkę kolejarzy. Uroczysta Msza św. w święto patronalne o godz. 11:00.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W tym tygodniu w najnowszym numerze Gościa Niedzielnego możemy przeczytać m.in. artykuł pt. „W poszukiwaniu wspólnoty”. Jest to pewnego rodzaju analiza naszego polskiego patriotyzmu. W tym tygodniu w Niedzieli tematem numeru jest bialo-czerwona flaga .

9. Solenizantom i Jubilatom oraz wszystkim świętującym składamy nasze kapłańskie życzenia: Niech Bóg błogosławi na każdy dzień.

10. Wszystkim Wam, Najmilsi, życzymy miłego, spokojnego, niedzielnego wypoczynku i udanego tygodnia.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do Domu Ojca odeszli: śp. Krystyna Chojnacka, Józef Michalski, Janusz Jaroszek, Teresa Surmacz i Klara Nowak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-11-18 13:32:04

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F