Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś poniedziałek, 18 czerwca 2019 r, imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 5 sierpnia 2018 r.1. Za nami pierwszy miesiąc wakacji. Wielu Parafian korzysta z możliwości urlopu i wypoczynku. Zachęcamy z całego serca do uczestnictwa w niedzielnych Eucharystiach. Nie zapominajmy o codziennej modlitwie. Wszystkim udającym się na letni wypoczynek życzymy wspaniałej pogody oraz wielu fantastycznych przeżyć.

2. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tace przeznaczone są na cele inwestycyjne. Zakończyliśmy pierwszy etap prac remontowych kościoła filialnego pw. Św. Antoniego w Świętem. Bogu niech będą dzięki za to, że najpilniejsze prace zostały wykonane i konstrukcja wewnętrzna wieży została uchroniona przed dalszą degradacją, zamakaniem.

3. Zapraszamy serdecznie w najbliższą środę na Mszę św. ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. Przy kaplicy znajduje się skrzyneczka, do której można wrzucać kartki z intencjami, które podczas nabożeństwa będą wyczytywane. Wieczorem o godz. 21.00 Apel Jasnogórski w intencji naszej umiłowanej Ojczyzny.

4. Już dziś informujemy, że 15.08 o godzinie 4.00 wyruszy z naszej Kolegiaty piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej na Os. Słonecznym w Szczecinie. Organizatorem pielgrzymki jest Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich i nasza parafia.

5. Już po raz drugi w ramach przeżywanego odpustu parafialnego organizowany będzie w dniach od 24.08- 26.08.2018 r. "Jarmark u Królowej Świata”. Szczegółowy program zostanie podany w najbliższym czasie.


6. Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela oraz Gość Niedzielny. Dla nas katolików są to media o tyle istotne, że przekazują informacje na temat życia Kościoła w Polsce i świece. Zachęcamy do lektury.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia składamy najlepsze, najserdeczniejsze życzenia: Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

8. Wam, kochani Parafianie, mili Goście modlący się z nami w Kolegiacie życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego wypoczynku.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-08-05 02:09:43

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F