Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 23 stycznia 2019 r, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 27 maja 2018 r.1. Wczoraj dzieci z naszej parafii przystąpiły pierwszy raz do Komunii św. Piękna uroczystość była możliwa dzięki zaangażowaniu ks. Marcina Kalaty, p. Moniki Kujawy, p. Jolanty Labudy, p. Organisty oraz Rodziców. Wyrażamy wszystkim nasze podziękowanie. Dziękuję znacznej grupie rodziców komunijnych za posprzątanie świątyni.

2. Rodzice dzieci pierwszokomunijnych ufundowali dla naszej Kolegiaty witraż św. Dominika. Ta piękna pamiątka pozostanie na wiele dziesięcioleci świadectwem umiłowania tego miejsca. Bóg zapłać Wam, rodzice, za ten szlachetny dar! Poświęcenie witraża dziś o godz. 12:30.

3. Dziś o godz. 16:00 do Cerkwi Greckokatolickiej przybędą relikwie św. Jozafata Kuncewicza. Peregrynacji relikwii towarzyszy nabożeństwo i błogosławieństwo. Na uroczystość serdecznie zaprasza ks. proboszcz parafii greckokatolickiej..

4. W najbliższy czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Chrystus ukryty w Najświętszym Sakramencie pragnie pobłogosławić naszym rodzinom, miastu, Polsce. Uroczysta procesja z Kolegiaty do czterech ołtarzy wyruszy po Mszy św. o godz. 9:30. W Świętem Msza św. o godz. 12:30, a po niej procesja do czterech ołtarzy zakończona w Strachocinie.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W I piątek Msza św. w int. chorych i cierpiących o godz. 12:00. O godz. 17:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja oraz okazja do spowiedzi. W tym dniu chorych z posługą sakramentalną odwiedzi Ks. Prałat i ks. Marcin Kalata. W pierwszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 17:15.

6. Codziennie w naszej Kolegiacie nabożeństwo majowe o godz. 17:30. Zapraszamy do czwartku na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o 21:00. Od 1 czerwca o godz. 17:30 rozpoczniemy nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Niech modlitwa do Serca Jezusowego wyprasza potrzebne łaski nam i naszym bliskim.


7. Od Bożego Ciała do uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kolegiacie będą sprawowane Msze św. nowennowe zbiorowe w intencji osób żyjących z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich. Zapisy intencji w biurze parafialnym lub zakrystii.

8. W sobotę, 2 czerwca, organizujemy pielgrzymkę dla dzieci z okazji Dnia Dziecka do Sanktuarium Maryjnego w Rokitnie. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy dziś u ks. Marcina Kalaty.

9. W sobotę, 2 czerwca, organizujemy wyjazd na Lednicę. Młodzież, która chce uczestniczyć w tym wydarzeniu prosimy o kontakt z p. Małgosią ze scholi lub z ks. Marcinem Miczkułą.

19. We wtorek o godz. 12:30 Dyrekcja i Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego zapraszają na spotkanie dla seniorów.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii są wyłożone egzemplarze Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do lektury.

12. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-05-27 01:48:13

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F