Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 22 stycznia 2019 r, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 20 maja 2018 r.1. W minioną niedzielę tzw. "inwestycyjną” zebraliśmy na tacę sumę 6.932 zł. To znaczna kwota. Wszystkim Ofiarodawcom, Przyjaciołom Kolegiaty składamy serdeczne podziękowanie.

2. Dziś o godz. 15:30 zapraszamy do Kolegiaty na koncert "Cztery Pory Roku” Vivaldiego wykonywany przez Orkiestrę Camerata ze Stargardu.

3. We wtorek, 22 maja, wspominamy św. Ritę. Nabożeństwo o godz. 17:30, a po nim Msza św. o św. Ricie. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4. We wtorek o godz. 19:00 próba przed bierzmowaniem oraz spowiedź dla bierzmowanych i świadków.

5. W środę o godz. 16:30 próba dla dzieci rocznicowych, a w czwartek o godz. 19:00 spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców.

6. W piątek o godz. 19:00 spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci i ich rodziców.

7. W najbliższą sobotę o godz. 12:00 w naszej Kolegiacie grupa ponad 120 dzieci przyjmie po raz pierwszy Komunię św. Otoczmy dzieci naszą modlitwą. Niech ta uroczystość będzie dla nich oraz ich najbliższych okazją do ożywienia życia religijnego.

8. Także w sobotę o godz. 16:00 Jego Ekscelencja Ks. Bp Henryk Wejman udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Zapraszamy do udziału w tej Eucharystii.
W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 uroczysta Eucharystia dla dzieci, które rok temu przyjęły I Komunię św.


9. Przeżywamy maj, miesiąc poświęcony Matce Bożej. Codziennie w naszej Kolegiacie nabożeństwo majowe o godz. 17:30. Zapraszamy także codziennie na Apel Jasnogórski przy figurze Matki Bożej o 21:00.

10. Zapraszamy do wzięcia udziału w pielgrzymce organizowanej w dniach 10-15 września br. Trasa pielgrzymki będzie wiodła przez Paradyż-Wrocław-Wambierzyce-Pragę-Drezno. Zapisy do dziś.

11. Wiele jest w naszym życiu spraw, wobec których nie możemy, a nawet nie wolno nam przejść obojętnie. Świadomość, że nie jesteśmy sami, że ktoś współodczuwa, że ktoś się modli, bardzo pomaga. Odpowiadając na prośbę wielu parafian w Kolegiacie będą sprawowane Msze św. nowennowe zbiorowe w intencji osób żyjących z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich. Msze św. będą sprawowane od Bożego Ciała do uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapisy intencji w biurze parafialnym lub zakrystii.

12. W sobotę, 2 czerwca, organizujemy wyjazd na Lednicę. Młodzież, która chce uczestniczyć w tym wydarzeniu prosimy o kontakt z p. Małgosią ze scholi lub z ks. Marcinem Miczkułą.

13. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii są wyłożone egzemplarze Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do lektury.

14. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

15. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Sławomir Guza, Leokadia Turczyk, Kazimiera Talarczyk, Dariusz Madej i Barbara Wesołowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-05-20 02:07:19

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F