Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 19 lutego 2019 r, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława


Ogłoszenia Duszpasterskie - III Niedziela wielkanocna 15 kwietnia 2018 r.1. Z całego serca pragniemy podziękować za ofiary złożone w minioną niedzielę na cele inwestycyjne. Zebraliśmy sumę 7521 zł. Zaczęliśmy szeroki front prac rekonstrukcyjnych naszej Kolegiaty, a także remont salek parafialnych i siedziby "Caritas-u”. Jesteśmy wdzięczni władzom naszego Miasta, p. Prezydentowi Rafałowi Zającowi, radnym Rady Miasta, za wspieranie naszych inicjatyw przywracania piękna naszej Kolegiacie. Cieszy nas także rozpoczęty remont kościoła pw. św. Antoniego w Świętym. Remont wieży jest konieczny, aby zachować ten przepiękny kościół dla przyszłych pokoleń. Rada Gminy razem z p. wójtem Kazimierzem Szarżanowiczem wsparła ten projekt, i za to jesteśmy również bardzo wdzięczni. Wszystkim Parafianom, Przyjaciołom Kolegiaty składamy nie tylko nasze podziękowanie, ale zapewniamy o naszej kapłańskiej modlitwie.

2. Dziś o godzinie 15.00 na Jasnych Błoniach w Szczecinie rozpocznie się biały "Marsz dla życia”. Organizatorzy zapraszają wszystkich obrońców życia, rodziny, dzieci. Niech to będzie wydarzenie afirmujące ten bezcenny dar, jakim jest życie ludzkie.

3. Chcielibyśmy podziękować p. Irenie Mazurek za wieloletnie zaangażowanie w przygotowanie i dbałość o nasze gabloty parafialne. Dekoracje i materiały zamieszczane w tych miejscach są źródłem wielu cennych informacji na temat bieżących wydarzeń liturgicznych i organizowanych spotkań duszpasterskich.

4. W najbliższy wtorek 17.04.2017 o godz. 18.00 ks. Marcin Miczkuła będzie sprawował Mszę św. imieninową. Chciejmy ogarnąć naszego drogiego Solenizanta naszą modlitwą i życzliwością. Ks. Marcin Miczkuła znany jest ze swojego pogodnego usposobienia, a również z wielu inicjatyw, które podejmuje dla dobra dzieci i młodzieży. Ufamy, że tych ostatnich nie zabraknie na Mszy św. dziękczynnej za jego posługę na stargardzkiej ziemi. Najpiękniejszym prezentem dla Ks. Marcina będzie nasza szczera, spontaniczna, głęboka modlitwa w Jego intencji.


5. Jest do nabycia najnowsza pasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny. Serdecznie zapraszamy do lektury. Chciejmy sięgać do gazet katolickich. Znajdziemy zawsze wiele ciekawych artykułów, które ubogacą naszą wiedzę na temat życia Kościoła w Polsce i w świecie.

6. Solenizantom i Jubilatom, którzy obchodzą swoje uroczystości składamy nasze najlepsze życzenia: błogosławieństwa Bożego, opieki świętych Patronów. Cieszymy się bardzo, kiedy zamawiane są intencje Mszy św. za wychodzących w próg dorosłości, maturzystów, młodych jubilatów. Niech naszym prezentem dla młodych, wkraczających w dorosłe życie, będzie Msza św., Komunia św. i nasza serdeczna modlitwa. Żadne kwiaty, życzenia tego nie zastąpią.

7. Wszystkim kochanym Parafianom, miłym Gościom uczestniczącym z nami na Eucharystii życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-04-15 01:59:43

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F