Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 13 grudnia 2018 r, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 4 marca 2018 r.1. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 7:30, 16:30 dla dzieci i 17:30 dla młodzieży i dorosłych. W każdą niedzielę, o godz. 17:30, nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym.

2. W piątek o 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

3. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne.

4. Nasz parafialny zespół Caritas rozpoczął akcję charytatywną przez świętami wielkanocnymi. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świecę paschalną. Niech nie zabraknie jej na naszych stołach podczas śniadania wielkanocnego. Są także do nabycia kartki świąteczne. Przez nabycie tych symboli świątecznych wspieramy zakup artykułów spożywczych dla ubogich.

5. W dniach 09-16 kwietnia organizujemy pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo, Monte Sant Angelo, Asyżu z okazji 50 rocznicy śmierci św. Ojca Pio. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.


6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Najnowsze egzemplarze Gościa Niedzielnego, Niedzieli i Miłujcie się dostępne są na stoliku przy zakrystii.

7. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto oraz wszystkie Panie z okazji ich święta, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

8. Dziś o godz. 17:30 w Cerkwi Grekokatolickiej odbędzie się koncert zespołu chłopięcego Mukaczowskiej Szkoły Chóralnej.

9. Parafia Chrystusa Króla w Stargardzie zaprasza 8 marca na spotkanie o temacie „Przeżywanie Mszy św. we współczesnym małżeństwie i rodzinie” z ks. prof. Tadeuszem Guzem. Rozpoczęcie spotkania Eucharystią o godz. 18:00.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Marianna Kowalczyk, Władysław Staniewski, Stanisław Szmitko, Zofia Paszkiewicz i Lubomira Marszałek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-03-04 05:58:08

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F