Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 13 grudnia 2018 r, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 25 lutego 2018 r.1. Wielki Post to szczególny czas modlitwy i pokuty. Duchowo przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. Doskonałą sposobnością, by wniknąć w tę atmosferę i poczuć głębię wołania św. Jana Chrzciciela "Prostujcie ścieżki, przygotujcie drogę dla Pana” jest uczestnictwo w nabożeństwach pokutnych: Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach.

2. W piątek o 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

3. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 7:30, 16:30 dla dzieci i 17:30 dla młodzieży i dorosłych. W każdą niedzielę, o godz. 17:30, nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym.

4. Możemy jeszcze polecać zmarłych, za których będziemy się modlić we Mszy św. gregoriańskiej zbiorowej. Modlitwę za zmarłych rozpoczynamy 28 lutego.

5. Informujemy, że w sobotę o godz. 19:00 odbywają się spotkania w ramach kursu przedmałżeńskiego.

6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I czwartek modlimy się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie zakonne i misyjne z naszej wspólnoty parafialnej. W I piątek miesiąca Ks. Prałat i ks. Marcin Miczkuła odwiedzą chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź św. od godz. 17:00. W I sobotę miesiąca ks. Marcin Kalata odwiedzi chorych z posługą sakramentalną. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 17:15.


7. W minioną niedzielę dla Lucjana zebraliśmy 2286 zł. Wszystkim Dobroczyńcom serdecznie dziękujemy.

8. W dniach 09-16 kwietnia organizujemy pielgrzymkę do San Giovanni Rotondo, Monte Sant, Angelo, Asyżu z okazji 50 rocznicy śmierci św. Ojca Pio. Zapisy w zakrystii lub biurze parafialnym.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Najnowsze egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli dostępne są na stoliku przy zakrystii.

10. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszli: śp. Jadwiga Wołowiec, Jerzy Kujawa, Jan Orłowski i Andrzej Hryniewicki. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

12. W sobotę 17 marca Dyrekcja Gimnazjum Katolickiego, nauczyciele i młodzież serdecznie zapraszają do budynku Gimnazjum na godz. 15.00 na dzień Skupienia, który poprowadzi pierwszy prefekt ks. Ryszard Szymanik. Zapraszamy absolwentów, rodziców i wszystkich, którym droga jest przyszłość tej szkoły.

13. Grupa Odnowy w Duchu Świętym "Nazaret” zaprasza tych, którzy pragną pogłębić swoje życie duchowe i rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego, do udziału w Seminarium Odrodzenia Życia Chrześcijańskiego. Rozpoczęcie jutro, w poniedziałek Mszą św. o godz. 18.30 w kościele pw. św. Jana.

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-02-25 07:46:51

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F