Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 23 stycznia 2019 r, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 11 lutego 2018 r.1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary, które złożyliśmy na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Jesteśmy bardzo wdzięczni Drogim Parafianom, a także licznym Przyjaciołom Kolegiaty za wsparcie i pomoc dla naszych inwestycji i zamierzeń. Niech Bóg hojnym błogosławieństwem wynagrodzi dobroć serc.

2. Jutro po Mszy św. wieczornej rozpoczniemy adorację Najśw. Sakramentu podczas Jerycha Różańcowego. Zakończenie adoracji przed Mszą św. wieczorną we wtorek.

3. We wtorek o 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas III.

4. W najbliższą środę rozpoczniemy Wielki Post. W naszej Kolegiacie Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą sprawowane o godz. 7:00, 9:00 17:00 i 18:00. Msza św. w Świętem o godz. 16:00, w Strachocinie o godza. 17:00. Pamiętajmy, że w tym dniu obowiązuje nas post ścisły – nie spożywamy pokarmów mięsnych.

5. W najbliższy piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 7:30, 16:30 dla dzieci i 17:30 dla młodzieży i dorosłych. Chciejmy, Siostry i Bracia, tak zaplanować sobie czas, aby w okresie Wielkiego Postu uczestniczyć w tych nabożeństwach, podczas których rozważamy mękę i śmierć Zbawiciela. W przyszłą niedzielę, o godz. 17:30, nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym.

6. Msza św. gregoriańska zbiorowa rozpocznie się 28 lutego br. Imiona zmarłych, których chcemy polecać modlitwie Kościoła można przekazywać ks. Marcinowi Miczkule.


7. Informujemy, że w każdą sobotę o godz. 19:00 organizowany jest kurs przedmałżeński przygotowujący do zawarcia sakramentu małżeństwa.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Najnowsze egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli oferują wiele ciekawych artykułów na temat życia Kościoła w Polsce i na świecie.

9. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

10. W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: śp. Mariusz Janiszewski i Piotr Geleta. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2018-02-11 06:51:32

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F