Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 19 października 2018 r, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 5 listopada 2017 r.1. Codziennie o godz. 17:30 w wypominkach modlimy się za zmarłych, polecanych modlitwie Kościoła.

2. Młodzież z klas III gimnazjum zapraszamy na spotkanie we wtorek o 17:00.

3. 11 listopada obchodzimy Święto Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę połączona z asystą wojskową o godz. 11:00. Msze św. w tym dniu będą sprawowane o godz. 8:00,11:00 i 18:00. Msza św. w Strachocinie o godz. 10:00. Biuro parafialne tego dnia będzie nieczynne.

4. W tym tygodniu swoje imieniny obchodzi ks. Marcin Kalata. Dostojny Solenizant Mszę św. imieninową będzie sprawował w środę o godz. 18:00. Chciejmy pamiętać o naszym wikariuszu w naszych modlitwach.

5. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej rozpocznie się Jerycho Różańcowe.


7. Przy wyjściu z kościoła można złożyć podpis w obronie życia. Chciejmy bronić tej podstawowej wartości jaką jest życie ludzkie od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

8. Na stoliku są wyłożone kartki wypominkowe. Wypominki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii dostępne są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli. W Gościu Niedzielnym szczególnie polecamy artykuł na temat modlitwy wstawienniczej.

10. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

11. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Jan Przybyła, Kazimierz Bober, Daniel Buda i Grażyna Modrzejewska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-11-05 02:35:13

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F