Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 19 października 2018 r, imieniny: Michaliny, Michała, Piotra


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 22 października 2017 r.1. W liturgii Kościoła w sobotę obchodzimy święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30, różaniec dla dzieci w poniedziałek i środę o godz. 16:30.

3. W piątek o godz. 16:30 do Kolegiaty zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VII, II i III gimnazjum.

4. W czwartek do naszej wspólnoty parafialnej przybędzie obraz Matki Bożej Solidarności oraz Krzyż Nowohucki, pamiątki związane z bł. ks. Jerzym Popiełuszką i ze środowiskiem ludzi pracy. Powitanie obrazu w czwartek, 26 października, podczas Mszy św. o godz. 8:00, tego dnia nie będzie Mszy św. porannej o 7:00. Uroczyste zakończenie peregrynacji w naszym mieście w niedzielę, 29 października, podczas Mszy św. o godz. 11:00. Szczegółowy plan peregrynacji rozdawany jest przy wyjściu z kościoła.

5. Przygotowujemy się duchowo do Uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego. Podczas modlitwy wypominkowej, 2 listopada, po Mszy św. wieczornej, polecać będziemy wszystkich zmarłych parafian, którzy odeszli do wieczności od listopada minionego roku. Zapraszamy krewnych, przyjaciół i wszystkich Parafian do wspólnej modlitwy.

6. Przypominamy, że jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej zbiorowej, która będzie sprawowana w listopadzie.


7. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać kartki wypominkowe. Prosimy zwrócić uwagę na daty, kiedy te wypominki będą czytane. Wypominki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii wyłożone są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

9. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

10. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Tadeusz Okraj, Grażyna Gutt i Jan Kwieciński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-10-22 14:36:08

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F