Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 22 września 2018 r, imieniny: Maury, Milany, Tomasza


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 8 października 2017 r.1. W liturgii Kościoła w piątek obchodzimy wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

2. Dziś druga niedziela miesiąca, ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne i spłatę zobowiązań za gruntowny remont plebanii. Bardzo nas cieszy, że nasza Kolegiata wzbogaciła się o nowy witraż św. Antoniego. Wszystkim Ofiarodawcom z całego serca dziękujemy.

3. Dziś w całej Polsce obchodzimy XVII Dzień Papieski pod hasłem: Idźmy naprzód z nadzieją! Tego dnia młodzież na ulicach miast zbiera fundusze przeznaczone na stypendia naukowe dla uczniów i studentów z rodzin najuboższych. Chciejmy i my wesprzeć ten żywy pomnik św. Jana Pawła.

4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17:30, różaniec dla dzieci w poniedziałek i środę o godz. 16:30.

5. We wtorek, na nabożeństwo różańcowe o godz. 17:30 zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.

6. W czwartek 12 października, po Mszy św. wieczornej, rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do piątkowej Mszy św. wieczornej.


7. W piątek, 13 października, zakończymy tegoroczne jubileuszowe nabożeństwa fatimskie. Procesja fatimska połączona z nabożeństwem różańcowym rozpocznie się o godz. 17:00. Nabożeństwo zakończy się Mszą św. o Matce Bożej Fatimskiej o godz. 18:00.

8. Przypominamy, że jest możliwość zamówienia Mszy św. gregoriańskiej zbiorowej, która będzie sprawowana w listopadzie.

9. Przy wyjściu z kościoła można otrzymać kartki wypominkowe. Dolną część kartki można odciąć, aby pamiętać dzień modlitwy w intencji wymienionych zmarłych. Wypominki można składać w zakrystii lub biurze parafialnym.

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku przy zakrystii wyłożone są egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Bądźmy orędownikami czytelnictwa.

11. W sobotę obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkół składamy najlepsze życzenia.

12. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia. Wszystkim życzymy miłej i spokojnej niedzieli oraz błogosławionego tygodnia.

13. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Roman Fudała i Irena Sinica. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-10-08 06:48:10

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F