Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 lipca 2019 r, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 7 maja 2017 r.1. Rozpoczęliśmy jeden z najpiękniejszych miesięcy roku, miesiąc poświęcony Maryi, Matce Kościoła. Przeżywamy ten czas w duchu dziękczynienia w setną rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17:30. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą się modliły podczas nabożeństwa w poniedziałek, środę i piątek o godz. 16:30. Młodzież gimnazjalna obowiązkowo przychodzi na nabożeństwa majowe we wtorki i czwartki o godz. 17:30.

2. W tym tygodniu spotkanie formacyjne w salce parafialnej dla kandydatów do bierzmowania we wtorek o godz. 17:00 dla uczniów klas I i II gimnazjum, w czwartek o godz. 17:00 dla uczniów klas III gimnazjum.
w piątek, 12 maja, Mszą św. wieczorną rozpocznie się Jerycho Różańcowe, które potrwa do następnego dnia do godz. 18:00. Zapraszamy do modlitwy i medytacji.

3. Mszą św. o godz. 18:00, w sobotę, 13 maja, rozpoczniemy uroczyste dziękczynienie Bogu za dar objawień Matki Bożej w Fatimie. Cud objawień Matki Jezusa trojgu pastuszkom dały impuls do wielkiej modlitwy różańcowej w intencji całego świata. Dziś świat stoi także na niebezpiecznej krawędzi wojny. Nie ustawajmy w błaganiach, aby Bóg za przyczyną Najśw. Maryi Panny uchronił nas od wszelkich niebezpieczeństw. W tym dniu procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej i szczególna modlitwa o pokój.

4. W przyszłą niedzielę ofiary, które złożymy na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Bóg zapłać Wam, Kochani, za zainteresowanie i wsparcie naszych programów inwestycyjnych.

5. W minioną niedzielę zebraliśmy do puszek na odbudowę mieszkań w pochłoniętej przez wojnę Syrii sumę 1397 zł. Niech Bóg hojnie wynagrodzi dobroczyńcom swoim błogosławieństwem.


6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W każdą niedzielę wykładane są na stoliku przy zakrystii egzemplarze Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Bądźmy orędownikami czytelnictwa. Przekazujmy sobie przeczytane egzemplarze tak, aby poszerzała się wspólnota wiernych czytających katolickie gazety.

7. Informujemy, że I Komunia św. w Strachocinie będzie celebrowana 20 maja o godz. 12:00, a w Kolegiacie 27 maja o godz. 12:00. Rocznica I Komunii św. 28 maja o godz. 11:00.

8. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia.

9. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Franciszek Kowcun i Marcin Kutrowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-05-07 04:44:03

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F