Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 23 maja 2018 r, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty


Ogłoszenia Duszpasterskie - Niedziela 12 marca 2017 r.1. Dziś druga niedziela miesiąca. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na cele inwestycyjne. Jak widzimy trwają prace rekonstrukcyjne przy wieży południowej. Wymieniane są uszkodzone cegły, fugi oraz przemurowywane są elementy zdobień portalu. Poza tymi pracami prowadzone są przygotowania do wymiany instalacji elektrycznej i całego oświetlenia Kolegiaty. Wszystkim tym, którzy włączą się w to wielkie dzieło rekonstrukcji naszej świątyni ofiarodawcom i modlącym się za nas składamy serdeczne podziękowanie.

2. Dziś po Mszy św. zbieramy do puszek ofiary dla misjonarzy i misjonarek, którzy głosili Chrystusową Ewangelię m.in. w Afryce i Ameryce Południowej. Chciejmy wesprzeć tę piękną inicjatywę. Bóg zapłać za zrozumienie i hojność serca.

3. Gorzkie Żale w naszej Kolegiacie połączone z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 17:30.

4. Dziś po Mszy św. wieczornej, wystawienie Najśw. Sakramentu w salce parafialnej i modlitwa Jerycha Różańcowego, która potrwa do Mszy św. wieczornej w poniedziałek.

5. Dziś w Kościele św. Jana o godz. 20:00 odbędzie się koncert wielkopostny pt. Siedem ostatnich słów Jezusa. Koncert poprowadzi Jerzy Zelnik.

6. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 7:30, 16:30 dla dzieci i 17:30 dla dorosłych i młodzieży.


7. W poniedziałek o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas I i II gimnazjum, a we wtorek o godz. 17:00 dla kandydatów z klas III gimnazjum.

8. Wszystkich przygotowujących się do przyjęcia sakramentu małżeństwa zapraszamy na kurs przedmałżeński. Spotkania w soboty o godz. 18:30 w salce parafialnej.

9. Nasz parafialny zespół Caritas rozpoczął akcję charytatywną przez świętami wielkanocnymi. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świecę paschalną. Niech nie zabraknie jej na naszych stołach podczas śniadania wielkanocnego. Są także do nabycia kartki świąteczne, część z nich została wykonana przez uczniów II LO w Stargardzie. Przez nabycie tych symboli świątecznych wspieramy zakup artykułów spożywczych dla ubogich.

10. Tradycyjnie w czasie Wielkiego Postu można złożyć ofiarę do puszki na kwiaty do Bożego Grobu i świąteczną dekorację kościoła. Miejmy otwarte i hojne serce na te potrzeby.

11. Zainteresujmy się prasą katolicką. Na stoliku są wyłożone egzemplarze Niedzieli i Gościa Niedzielnego. Zapraszamy do lektury.

12. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia modlitewnik fatimski w cenie 5 zł.

13. Solenizantów i Jubilatów, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje święto, zapewniamy o modlitwie i składamy najlepsze życzenia. Życzymy Wszystkim Wam, wspaniałej niedzieli i błogosławionego tygodnia.

14. W minionym tygodniu odeszli do domu Ojca śp. Ryszard Darnowski, Feliksa Marcinkiewicz i Mirosław Szczukiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

ks. dr Janusz Posadzy, proboszcz


© 2017-03-12 07:52:34

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F