Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 21 sierpnia 2019 r, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty


Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu 23.03.2014 r.1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:

• GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.

• DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.

2. W zeszłym tygodniu była zbiórka do puszek, na działalność Dzieła Pomocy „Ad Gentes” przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji. Zebrano 638 zł.
Dzisiaj po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na paczki z okazji świąt wielkanocnych dla ubogich z naszej parafii.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

4. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

5. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dorosłych w naszej parafii rozpoczną się za tydzień w IV niedziele które poprowadzi ks. dr Krzysztof Czapla SAC Dyrektor Sekretariatu Fatimskiego w Zakopanym na Krzeptówkach. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji, aby jak najwięcej osób skorzystało z tego świętego czasu.


6. Uczniów klas III gimnazjum, przygotowujących się ostatni rok do bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w salce parafialnej przy Kościele.

7. We wtorek Msza św. o godz. 20.00 bez prądu, w intencji obrony życia poczętego. W tym dniu będzie można przyjąć duchową adopcję dziecka poczętego.

8. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej.

9. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek Zwiastowanie Pańskie, uroczystość.

10. Zbierane są podpisy w sprawie przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego. Informację udzielane są z oraz można złożyć podpis przy tylnym wyjściu z kościoła.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 150 zł.

12. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-03-24 05:47:06

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F