Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 21 sierpnia 2019 r, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty


Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkiego Postu 16.03.2014 r.1. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa:

• GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.15.

• DROGA KRZYŻOWA w piątki: dla dorosłych po Mszy Świętej rannej o godz. 07.30 i wieczornej o godz. 18.30, dla dzieci o godz. 17.00, dla młodzieży o godz. 19.30.

2. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek, które decyzją Konferencji Episkopatu Polski przeznaczone są na finansowanie projektów misyjnych i na działalność Dzieła Pomocy „Ad Gentes” przy Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.

3. Uczniów klas II gimnazjum i III gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszam na spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00. W salce parafialnej przy Kościele klasy III, klasy II w kościele.

4. W poniedziałek o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich parafian na Mszę świętą wotywną do Ducha Świętego. Po Mszy św. Nabożeństwo.

5. Za tydzień po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na paczki z okazji świąt wielkanocnych dla ubogich z naszej parafii.

6. REKOLEKCJE DLA DZIECI SZKOŁY PODSTAWOWEJ. Od poniedziałku do środy w naszej parafii rekolekcje dla dzieci. Prosimy rodziców o przypilnowanie dzieci aby uczestniczyły w rekolekcjach. A wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji dzieci.


7. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek na godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej.

8. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

9. Caritas Archidiecezji Szczecińsko – Kamieńskiej organizuje pomoc dla rodzin z Ukrainy pod hasłem „Rodzina Rodzinie”. Aby uzyskać adres, pod który bezpłatnie można wysłać paczkę z pomocą , prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z biurem Caritas w Szczecinie. Więcej szczegółów w gablotce.

10. Zbierane są podpisy w sprawie przyszłości Państwowego Gospodarstwa Leśnego. Informację udzielane są z oraz można złożyć podpis przy tylnym wyjściu z kościoła.

11. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 250 zł. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Mieczysław Nowak + Irena Rudzka + Piotr Ostrowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2014-03-16 04:24:00

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F