Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś piątek, 18 października 2019 r, imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza


Ogłoszenia duszpasterskie na XI niedzielę roku 16.06.2013 r.1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.30. A w niedzielę o godz. 17.30.

2. W ubiegłą niedziele była zbiórka do puszek na KUL i WT US, zebrano 684 zł.

3. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkól nr 2 w Stargardzie zwróciło się z prośbą do naszej wspólnoty parafialnej o przeprowadzenie kwesty na rzecz Joanny Kapei, chorej na nowotwór mózgu. Przewidywane koszty operacji to ok. 30 tys. euro. Zbiórka będzie przeprowadzona dzisiaj po każdej Mszy Świętej.

4. Za tydzień po każdej Mszy świętej będzie zbiórka do puszek organizowana przez Caritas Archidiecezji na kolonie dla dzieci ze środowisk ubogich, zagrożonych patologią oraz zamieszkałych w najuboższych rejonach naszej archidiecezji.

5. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.

6. NAUKI PRZEDŚLUBNE. W czwartek zapraszamy wszystkich uczestników kursu przedmałżeńskiego na nauki o godz. 19.00


7. Półkolonie przy naszej parafii rozpoczną się w poniedziałek 01.07. zapisy dzieci w biurze parafialnym w godzinach urzędowania do końca miesiąca.

8. Ks. kan. January Żelawski penitencjarz naszej kolegiaty który spowiada w pierwsze czwartki miesiąca, napisał książkę poświęconą Matce Najświętszej, pt. "NIEPOKALANEJ W HOŁDZIE". Serdecznie zachęcamy do nabycia tej książki w cenie 15 zł. książkę można nabyć zakrystii i w sklepiku.

9. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Brata Alberta Chmielowskiego z, w piątek św. Alojzego Gonzagi z.

10. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół. . W tym tygodniu złożono 400 zł.

12. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej + Janina Ostrowska + Grażyna Głowacka + Wiesława Spodniewska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2013-06-17 05:19:25

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F