Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 lipca 2019 r, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta


Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 7.04.2013 r.NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godz. 11.00.

2. Dzisiaj o godz. 12.30 dzieci które przygotowują się do pierwszej komunii świętej odnowią przyrzeczenia chrzcielne.

3. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 16.30.

4. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to Dzień Świętości Życia, zachęcamy parafian aby zastanowili się nad podjęciem Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Ci którzy decyzję podjęli, zapraszamy z małom świecą jutro o godz. 09.00 lub o godz. 18.00 na Uroczyste przyrzeczenie Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

5. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

6. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Z okazji Roku wiary w środę w czasie Mszy świętej będzie katecheza, w najbliższą środę katecheza pod tytułem "Bóg Stwórca".


7. KRĘGI BIBLIJNE. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.

8. NAUKI PRZEDŚLUBNE. Wszystkich tych którzy w tym roku będą zawierać sakramentalny związek małżeński zapraszamy w czwartek o godz. 19.00 na kurs przedmałżeński w salce przy kościele.

9. Uczniów klas III gimnazjum, przygotowujących się ostatni rok do bierzmowania zapraszam na spotkanie w czwartek o godz. 17.00 w salce parafialnej przy Kościele.

10. W ramach obchodów trwającego Roku Wiary wspólnoty neokatechumenalne podejmują inicjatywę głoszenia Ewangelii na placach i ulicach miast. Jedną z nich jest "Misja Roku Wiary". Będzie ona miała miejsce w niedziele, od 7 kwietnia do 5 maja br. Stargardzie Szczecińskim ul. Kard. S. Wyszyńskiego w pobliżu ul. Dworcowej - mały placyk. Ewangelizacja - trwająca około 2 godz. - będzie rozpoczynać się każdej niedzieli o godz. 15.00, z wyjątkiem niedzieli, 14 kwietnia br., kiedy to ze względu na "Marsz dla życia" rozpocznie się o godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych do uczestnictwa w ewangelizacji "Misja Roku Wiary" i prosimy wszystkich o modlitwę, aby Dobrą Nowinę o Jezusie Zmartwychwstałym usłyszało jak najwięcej osób.

11. W najbliższą niedzielę, 14 kwietnia, o godz. 15.00 z Jasnych Błoni wyruszy XI Szczeciński Marsz dla Życia. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego przejdzie do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta, podczas której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich do udziału.

12. Zapraszamy młodzież aby zapisywała się na Archidiecezjalne Dni Młodych Gryfice, 1-3 maja 2012. Zapisy u ks. Gracjana.

13. W Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 50 zł.

14. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.

15. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Maria Józefa Rosińska + Maria Grabowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2013-04-07 06:41:29

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F