Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 23 stycznia 2019 r, imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy


Ogłoszenia duszpasterskie na XIV Niedzielę roku 8.07.2012 r.1. W ubiegłym tygodniu w naszej parafii odbyły się półkolonie , brało w nich udział ok. 45 dzieci. Ofiarodawcom, wszystkim, dzięki którym półkolonie mogły się odbyć, Wszystkim mówimy Bóg zapłać.

2. Nasi ofiarodawcy: Piekarnia MICHAEL , piekarnia Skrzypczak ,piekarnia z ul. Szczecińskiej, Mały Młyn, sklep z ul. K. Wielkiego pani Moniki Urbańskiej, Hurtownia JAMAR, Zakłady mięsne OZIMEK.

3. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

4. Zapraszamy w każdą środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00, a po Nabożeństwie Msza święta. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 21.00.

5. W piątek 13 lipca po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja światła. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

6. W czwartki zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej wieczornej.

7. Za tydzień w niedzielę 15.07 ks. prałat Henryk Ozga obchodzi dzień imienin. Zapraszamy na Mszę św. imieninową o godz. 18.00.


8. W tym tygodniu wspominamy: w środę św. Benedykta opata patrona Europy, święto, w czwartek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu bp m, w piątek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

9. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół. W tym tygodniu złożono 200 zł.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej + Antoni Fiedkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-07-08 05:33:05

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F