Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 21 września 2019 r, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca


Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkanocną 22.04.2012 r.1. W dzisiejszą niedzielę, odbędzie się X Marsz dla Życia, który rozpocznie się o godz. 15.00 przy figurze Bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego będzie zmierzać do Bazyliki Archikatedralnej, w której zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. W czasie Eucharystii będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy, aby na Marsz dla Życia przynieść
jednorazowe pieluchy, które w ramach akcji "Pielucha dla malucha" zostaną przekazane Domom Samotnej Matki. Zapraszamy wszystkich do udziału.

2. KATECHEZA DLA DOROSŁYCH. Zapraszamy wszystkich dorosłych na katechezę we wtorek po Mszy św. wieczornej.

3. Zapraszamy środę na Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączone z nabożeństwem majowym o godz. 18.00.

4. W czwartek 26.04.2012 r. o godz. 13.00 odbędzie się Msza święta dla maturzystów II LO z okazji zakończenia nauki w szkole średniej.

5. W niedzielę 29 kwietnia będziemy obchodzić 5. rocznicę śmierci Księdza Arcybiskupa Kazimierza Majdańskiego. W tym dniu zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą do Bazyliki Archikatedralnej, która odbędzie się o godz. 18.00. Do udziału w modlitwie zapraszamy kapłanów, siostry zakonne i wiernych naszej Archidiecezji.

6. Organizujemy pielgrzymkę dwudniową do Częstochowy w dniach 18-19.05.2012r. TRASA: przez sanktuaria w Licheniu i Gidlach. Informację również w gablotce.


7. W dniach od 22 do 28.04. br. będziemy przeżywać w Polsce Czwarty Tydzień Biblijny, organizowany pod hasłem: "Kościół domem budowanym przez miłość".

8. Zapraszamy młodzież aby zapisywała się na Archidiecezjalne Dni Młodych Gryfice, 1-3 maja 2012. Zapisy u ks. Gracjana.

9. Gimnazjum Katolickie im. Kardynała Augusta Hlonda w Stargardzie Szczecińskim ogłasza rekrutację na rok szkolny 2012/2013. Więcej informacji w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej www.katolik.stargard.pl .

10. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha bp m, głównego patrona Polski, Uroczystość, w środę św. Marka Ew, święto.

11. Gazety: niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się, Losservatore Romano.

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki i Królowej naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 450 zł.

13. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej + Maria Wawrzecka + Henryk Karpiński. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-04-22 17:39:17

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F