Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś źroda, 21 sierpnia 2019 r, imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty


Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę Wielkanocną 15.04.2012 r.NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego o godz. 16.00.

2. W naszym kościele 17 i 18.04. odbędą się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków. We wtorek 17.04. o godz. 19.00 odbędzie się Uroczysta Msza święta pod przewodnictwem ks. Bp. Mariana Błażeja Kruszyłowicza, w intencji Konserwatorów Polskich i śp. Tomasza Merty 2 rocz. śm. serdecznie wszystkich mieszkańców Miasta zapraszamy do wspólnej modlitwy. W środę o godz. 11.00 odbędzie się Gala Międzynarodowego Dnia Ochrony Zabytków.

3. W czwartek 19.04. siódma rocz. wyboru Ojca Świętego Benedykta XVI.

4. W najbliższą niedzielę, 22 kwietnia, odbędzie się X Marsz dla Życia, który rozpocznie się o godz. 15.00 przy figurze Bł. Jana Pawła II na Jasnych Błoniach w Szczecinie. Manifestacja w obronie wartości życia ludzkiego będzie zmierzać do Bazyliki Archikatedralnej, w której zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi. W czasie Eucharystii będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Zachęcamy, aby na Marsz dla Życia przynieść jednorazowe pieluchy, które w ramach akcji "Pielucha dla malucha" zostaną przekazane Domom Samotnej Matki. Zapraszamy wszystkich do udziału.


5. Organizujemy pielgrzymkę dwudniową do Częstochowy w dniach 18-19.05.2012r. Informację również w gablotce.

6. Zapraszamy młodzież aby zapisywała się na Archidiecezjalne Dni Młodych Gryfice, 1-3 maja 2012. Zapisy u ks. Gracjana.

7. W Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki naszej patronki NMP Królowej Świata. Bóg zapłać za ofiary złożone na Kościół, w tym tygodniu złożono 400 zł.

8. Gazety: Niedziela, Gość Niedzielny, Losservatore Romano, Miłujcie się.

9. W tym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: + Katarzyna Cudzanowska + Dariusz Klecha + Feliksa Podkowska + Czesław Mordal + Rafał Szulc. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

Ks. Henryk Marczak
Proboszcz


© 2012-04-16 04:11:47

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F