Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 lipca 2019 r, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta


Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII niedzielę roku 3.10.2010 r.1. Niedziela dzisiejsza rozpoczyna 66 Tydzień Miłosierdzia obchodzony pod hasłem "Czyńcie, jak ja wam uczyniłem". Uczynkiem miłosierdzia jest każda forma pomocy bliźniemu, nie tylko dar materialny, ale także duchowy taki jak pocieszenie, odwiedziny, dobre słowo, wspólna modlitwa. Zadbajmy o to, zwłaszcza w czasie tego tygodnia. A zbiórka do puszek na potrzeby Caritasu odbędzie się 17 października.

2. Nabożeństwo różańcowe dzisiaj i w ciągu tygodnia o godz. 18.00. Dzieci zapraszamy w środę i w piątek na godz. 17.00.

3. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

4. W czwartek - 7 października - przypada wspomnienie NMP Różańcowej. W naszej wspólnocie uroczystość odpustowa. O godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe i po nim suma odpustowa - koncelebrowana, której będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. kanonik Kazimierz Półtorak.

5. Przyszła niedziela - 10 października - jak słyszeliśmy w czytanym liście, będzie obchodzona jako Dzień Papieski. Zbiórkę do puszek przeprowadzi młodzież, którą zauważymy przy wchodzeniu do kościoła. Bądźmy hojni w miarę naszych możliwości.


6. W tym tygodniu, w najbliższy wtorek 5 października, przypada wspomnienie św. Siostry Faustyny. Pod jej wezwaniem jest nasz kościół filialny w Strachocinie. Uroczystość odpustowa w tym kościele odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 14.00.

7. Informujemy naszych parafian, że prace, które teraz prowadzimy w naszym kościele, a które można zauważyć, to zakładanie instalacji przeciwpożarowej zwanej w skrócie pepoż.

8. Za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.


© 2010-10-04 04:16:49

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F