Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś wtorek, 19 lutego 2019 r, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława


Ogłoszenia duszpasterskie na II niedzielę Adwentu 7.12.2008 r.1. Dzisiaj - w II Niedzielę Adwentu - przeżywamy dzień modlitwy za Kościół na Wschodzie, a także wspieramy materialnie. Ci, którzy mogą złożyć ofiarę, czynią to do puszek wystawionych na stolikach.

2. W pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00, ofiarowane na intencję rekolekcji adwentowych w naszym kościele.

3. Jutro uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze św. odprawimy o godz. 6.30, 7.00, 10.00 i 18.00. Zapraszamy na jedną z nich, dla uczczenia Matki Syna Bożego i naszej.

4. Msze św. roratnie, z udziałem dzieci, odprawiamy codziennie o godz. 18.00.

5. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.

6. W następną niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe w naszym kościele.


7. Przypominamy, że przy ołtarzu Matki Boskiej Nieustającej Pomocy jest ustawione drzewko, a na nim zawieszone serduszka z imionami i wiekiem dzieci. Parafialny Zespół Caritas prosi tych, którzy mogliby zrobić paczkę świąteczną dla dzieci z biednych rodzin, by zechcieli wziąć takie serduszko i do 15 grudnia dostarczyć paczkę wraz z serduszkiem do zakrystii, sklepiku lub na plebanię. Radość tych dzieci niech będzie najlepszym podziękowaniem.

8. Opłatki wigilijne można nabywać w kościele przy zakrystii, w sklepiku i w Biurze Parafialnym. Świece adwentowe na stoliku przy wyjściu z kościoła.

9. W kaplicy mariackiej został zamontowany kolejny witraż przedstawiający scenę ukoronowania Matki Boskiej. Ma być fundacją kapłanów pochodzących z tej parafii, jako wotum pięćdziesięciolecia istnienia parafii, której uroczystość obchodziliśmy w czerwcu tego roku. Dwie kwatery są jeszcze puste, bo tam będą wypisani fundatorzy, którzy powoli się zgłaszają.

10. Na nagłośnienie otrzymaliśmy w ubiegłym tygodniu 1.210 zł. Ogólna suma wynosi już 14.610 zł. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Dziękujemy też za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele - Bóg zapłać.


© 2008-12-09 00:35:50

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F