Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś sobota, 21 września 2019 r, imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca


Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII niedzielę roku 7.09.2008 r.1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00, ofiarowane na intencję katolickiego wychowania dzieci i młodzieży w naszych rodzinach parafialnych.

2. Jutro - 8 września - święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Dla Jej uczczenia zapraszamy na Mszę św. zwłaszcza wieczorną o godz. 18.30.

3. W środę Apel Jasnogórski o godz. 21.00.

4. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00 i Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30.

5. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00.

6. W sobotę - 13 września - rocznica piątego objawienia fatimskiego. W tym dniu: Msza św. dla chorych o godz. 9.00, koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00, nowenna fatimska o godz. 18.00, po niej Msza św., różaniec fatimski i procesja światła. Zapraszamy serdecznie z różańcami i lampionami.


7. Zainteresowanych terminem pierwszej Komunii św. w naszym kościele informujemy, że został on ustalony na niedzielę 17 maja 2009 r. na godz. 11.00.

8. W dniach 13 i 14 września w Stargardzie będą miały miejsce Europejskie Dni Dziedzictwa - zachodniopomorskie 2008. Uroczysta inauguracja 13 września o godz. 10.00 w Stargardzkim Centrum Kultury, a o godz. 12.30 na cmentarzu międzynarodowym przy ulicy Reymonta nabożeństwo ekumeniczne „Dzieci Jednego Boga". Udających się na to nabożeństwo prosimy o zabranie ze sobą zniczy.

9. Diecezjalna pielgrzymka do Częstochowy odbędzie się w dniach 26 - 27 września b.r. Wspólny autokar z parafią Świętego Ducha. Tam należy się zgłaszać, by dokonać zapisu. Trasa będzie prowadziła przez Licheń do Częstochowy, a cena 110 zł.

10. Informujemy uprzejmie, że zbiórka do puszek z ubiegłej niedzieli dla poszkodowanych przez wojnę i trąbę powietrzną wyniosła 3.450,88 zł. W ich i własnym imieniu serdecznie dziękujemy.

11. Na koniec naszych ogłoszeń duszpasterskich miło nam poinformować parafian, że od poniedziałku mamy drugiego księdza wikariusza, który przychodzi do nas z Polic na miejsce księdza Łukasza. Nazywa się ksiądz Stanisław Rosół. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie i życzymy błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej i katechetycznej oraz szczególnej opieki naszej Patronki NMP Królowej Świata.

12. Za dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.Spotkanie organizacyjne nowego roku formacji dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się we wtorek 9.09 w kościele w godzinach:
Klasy pierwsze gimnazjum - 16.30
Klasy drugie i trzecie - 17.15.

Prosimy przynieść po 3 złote na nowe indeksy, a klasy pierwsze dodatkowo 10 złotych na katechizm.


© 2008-09-09 02:15:03

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F