Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 23 maja 2019 r, imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty


Ogłoszenia duszpasterskie na V Niedzielę Wielkiego Postu - 9.03.2008 r.1. Gorzkie Żale z nauką pasyjną o godz. 17.30.

2. Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży i dorosłych rozpoczniemy w najbliższą środę 12 marca. Dorośli o godz. 9.00 i 18.00, młodzież o godz. 10.30 i po południu według bieżących ustaleń. Zakończenie rekolekcji dla młodzieży w piątek, a dla dorosłych w niedzielę palmową.

3. Apel Jasnogórski - rekolekcyjny w środę o godz. 21.00.

4. Droga Krzyżowa w piątek - dla dorosłych o godz. 8.30 i 17.30, czyli przed naukami rekolekcyjnymi; dla dzieci o godz. 16.30

5. Uroczystość św. Józefa, przypadająca w Wielkim Tygodniu, przeniesiona jest na najbliższą sobotę czyli na 15 marca. Suma odpustowa w sąsiedniej parafii o godz. 12.00 w południe.


6. W kaplicy mariackiej przybył kolejny witraż - przedstawiający scenę Nawiedzenia św. Elżbiety - a ufundowany przez członków Żywego Różańca. Projekty dalszych dwóch witraży są gotowe, ale na razie brakuje fundatorów.

7. Na nowy ekran mamy 1460 zł. Chcących dołączyć do ofiarodawców informujemy, że mogą to uczynić w kościele na tacę, w zakrystii lub w Biurze Parafialnym, umieszczając na kopercie napis na nowy ekran.

8. Nauka chrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę 15 marca o godz. 19.00.

9. Za tydzień Niedziela Palmowa. Uroczyste poświęcenie palm z procesją będzie o godz. 12.30, Zwykłe poświęcenie palm na każdej Mszy św. Parafialny Zespół Caritas przygotowuje palmy jak w latach poprzednich i można będzie je nabywać przy przyjściu na Mszę św. Niech te palmy będą w naszych rękach.

10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele bardzo serdecznie dziękujemy i mówimy wszystkim Bóg zapłać.


© 2008-03-09 08:13:25

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F