Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 lipca 2019 r, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta


Ogłoszenia duszpasterskie na I Niedzielę Wielkiego Postu - 25.02.2007 r.1. Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 17.30.
2. Na Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza św. ofiarowane za powołanych oraz o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.
4. W piątek Msza św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa o godz.6.30 i 18.30. Dla chorych i za chorych o godz. 12.00 w południe. Chorych w domach odwiedzimy przed południem. Zauważmy, czy nie trzeba zgłosić nowych chorych, zwłaszcza, że jest już Wielki post i trwa spowiedź przygotowująca na święta Wielkanocne.


5. W piątek Droga Krzyżowa: o godz: 8.00 - dla dorosłych; o godz. 17. 00 — dla dzieci; o godz.18.00 — dla dorosłych; o godz.19.15 — dla młodzieży.
6. Suma parafialna w przyszłą niedzielę na Intencję Czcicieli Żywego Różańca.
7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania formacyjne według ustalonych grup. Klasy III mają w tym tygodniu jedno wspólne spotkanie w poniedziałek o godz. 17.00 w Kościele. Przypominamy także o drugim wyjeździe na dzień skupienia do Myśliborza w dniu 3 marca. Koszt 15 zł. Zapisy po Mszy św. u ks. Tomasza.
8. W dniach 21-24 marca br. organizujemy wyjazd na trzydniową pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę, przez Oświęcim, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską, Wadowice. Koszt 150 zł. Informacje i zapisy u Ks. Tomasza.
9. Zapraszamy młodzież w piątek o godz. 19.15 na Drogę Krzyżową, a po niej do salki na spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
10. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga
Proboszcz


© 2007-02-24 23:32:36

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F