Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 lipca 2019 r, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta


Ogłoszenia duszpasterskie na XXVI Niedzielę Roku – 1.10.2006 r.1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się 62 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Przywróćmy nadzieję potrzebującym”. Jan Paweł II przypomniał całemu Kościołowi, że posługa ubogim i potrzebującym pomocy należy do natury i misji wspólnoty uczniów Chrystusa. Pamiętajmy więc o wystawionych dzisiaj w kościele puszkach.
2. Rozpoczynamy dzisiaj miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Zapraszamy na wspólne nabożeństwa różańcowe prze cały miesiąc o godz. 18.00.
3. Dzieci zapraszamy do modlitwy różańcowej w każdą środę i każdy piątek o godz. 17.00.


4. Apel Jasnogórski w środę o godz. 21.00.
5. W czwartek – pierwszy tego miesiąca – modlimy się za powołanych i o nowe powołania kapłańskie. Po wieczornym nabożeństwie zapraszamy na spotkanie duszpasterskie rodziców kapłanów, kleryków oraz rodziców ministrantów i lektorów.
6. W piątek Msza św. o Najść. Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.30. Chorych w domach odwiedzimy przed południem.
7. W sobotę 7 października przypada wspomnienie NMP Różańcowej. W naszej parafii jest to uroczystość odpustowa ku czci Matki Boskiej Różańcowej. O godz. 18.00 nabożeństwo różańcowe, a po nim uroczysta suma koncelebrowana, której będzie przewodniczył kanonik Stargardzkiej Kapituły Kolegiackiej ksiądz Bogdan Schmidt, niegdyś wikariusz tutejszej parafii. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wspólnoty modlitewnej dla uczczenia Królowej Różańca św. i wypraszania potrzebnych łask nam, Ojczyźnie i Kościołowi.
8. W tym tygodniu organizowane są już spotkania dla kandydatów do bierzmowania. Podział na grupy i terminy spotkań są zamieszczone w gablotce.
9. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy w ramach spotkania na różaniec i Mszę św. w piątek na godz. 19.15. Kandydaci do bierzmowania uczestniczą także w odpuście parafialnym w sobotę o godz. 18.30.
10. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje szkolenie dla kandydatów do KSM-u w dniach 6-8 października w Choszcznie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Tomasza.
11. Młodzież zapraszamy na Mszę św. młodzieżową w piątek o godz. 19.15.
12. Za wszystkie dzisiejsze ofiary składane w naszym kościele na tacę i do puszek na rzecz ubogich i potrzebujących pomocy, bardzo serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga
Proboszcz


© 2006-10-03 22:39:19

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F