Niech będzie pochwalony
Jezus Chrystus.

Witamy na stronie internetowej parafii rzymskokatolickiej Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Stargardzie Szczecińskim.

Dziękujemy że nas odwiedziliście
i zapraszamy do częstych wizyt.

Szczęść Boże.

Ksiądz Proboszcz i księża wikariusze.

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica

Ogólnopolskie Spotkanie Młodych - Lednica


Zapraszamy na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Młodych na polach Lednickich w sobotę 6 czerwca 2008 r. Koszt wyjazdu 50 zł. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenia do księdza Grzegorza.

Program Spotkania...

Strona informacyjna...strona główna
Dziś czwartek, 18 lipca 2019 r, imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta


Ogłoszenia duszpasterskie na XXV Niedziele Roku – 24.09.2006 r.1. W ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 18.00.
2. Na Apel Jasnogórski zapraszamy w środę o godz. 21.00.
3. W czwartek koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.00, a po niej Msza św. zbiorowa.
4. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 18.00.
5. W przyszłą niedzielę suma parafialna na intencję czcicieli Żywego Różańca.
6. Przyszła niedziela , to początek miesiąca różańcowego. Nabożeństwo różańcowe rozpoczniemy w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.


7. W przyszłą niedzielę rozpocznie się: 62: Tydzień Miłosierdzia obchodzony w tym roku pod hasłem: "Przywróćmy nadzieję potrze¬bującym". Z tej racji odbędzie się zbiórka do puszek, a zebrane ofiary przeznaczone będą na schronisko dla osób bezdomnych, na dom dla ofiar przemocy w rodzinie w Stargardzie Szczecińskim, oraz na pomoc dla dzieci z porażeniem mózgowym.
8. Kościół filialny w Strachocinie jest pod wezwaniem św. Faustyny. Jej wspomnienie przypada 5 października. Uprzedzając jej święto już, w najbliższą niedzielę, a więc za tydzień, obchodzić będziemy w tym kościele uroczystość odpustową o godz. 14,00. Po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Faustyny, a następnie mały festyn przy kościele. Zapraszamy do tamtejszej wspólnoty.
9. Zbiórka z ubiegłej niedzieli przeznaczana na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie, wyniosła 696 zł.
10. W tym tygodniu zapraszamy wszystkich rodziców kandydatów do Bierzmowania na spotkanie informacyjno-formacyjne, które odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej, około godz. 19.00 w kościele.
11. Organizowany jest kurs dla wszystkich chętnych chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami w naszym kościele i służyć Panu Bogu przy ołtarzu. Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 17.00.
12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży organizuje szklenie dla kandydatów do KSM-u w dniach 6-8 października w Choszcznie. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Tomasza.
13. Młodzież zapraszamy na Mszę św. młodzieżową w piątek o godz. 19.15.
14. Za te i za wszystkie ofiary składane dzisiaj w naszym kościele serdecznie dziękujemy - Bóg zapłać.


Podpisał:
Ks. Prałat Henryk Ozga
Proboszcz


© 2006-09-27 13:53:59

Czytano 1 razy.
 


projektowanie stron internetowych szczecin

tworzenie stron www strony internetowe szczecin

Parafia Rzymskokatolicka
pw. NMP Królowej Świata

ul. B. Krzywoustego 12
73-110 Stargard Szczeciński
Woj. Zachodniopomorskie
Diecezja Szczecińsko-Kamieńska


Home | Wydarzenia | Galerie | O parafii | Kościoły | Nabożeństwa | LSO | Wspólnoty | Kontakt | Historia parafii | Ludzie parafii | D K F